V tesnej blízkosti centra mesta

Apartmány Košice sú kompletne zrekonštruované apartmány, nachádzajúce sa v tesnej blízkosti centra mesta Košice. Vďaka ideálnej polohe môžete využívať všetky možnosti spoločenského a kultúrneho vyžitia tohto mesta.

Celoročne prístupné, moderne zariadené štyri Apartmány Košice sú kapacitne pripravené pre pobyt 18 osôb. Každý apartmán má vlastný vchod. Vybrať si môžete:

- dva Malé apartmány, každý pre maximálne 3 osoby, v ktorom je manželská posteľ a prístelka na gauči, a kuchynský kút v jednej miestnosti,
- dva Veľké apartmány, každý pre maximálne 6 osôb, v ktorom je manželská posteľ a dve lôžka (možné spojiť dokopy) v jednej spálni + prístelka pre dvoch na gauči v obývacom priestore prepojenom s kuchyňou.

Nielen rodinky s deťmi, obchodní cestujúci aj ľudia hľadajúci oddych môžu tráviť príjemné chvíľky v obývacom priestore. V apartmáne sa zakaždým nachádza televízor so satelitným príjmom a gaučové posedenie s možnosťou rozloženia na lôžko. Jedlá si môžete pripraviť v kuchyni s varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnou rúrou a kompletným kuchynským vybavením. Priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou a bezplatnými toaletnými potrebami je v každom apartmáne samozrejmosťou. V priestoroch celého ubytovania je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí domu, v ktorom sú umiestnené apartmány, je k dispozícii vstupná chodba, kde je pre používanie určená žehlička, dve detské postieľky, fén, stojan na bielizeň a ďalšie potreby pre upratanie ubytovania. Posteľná bielizeň a uteráky sú zahrnuté v cene ubytovania. Parkovanie áut je priamo pri objekte. Tešíme sa na Vás!

V rámci Košíc si doprajte návštevu Dómu svätej Alžbety, prejdite sa Hlavnou ulicou až k spievajúcej fontáne. Pekná je tiež Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika alebo ZOO Košice. Kúpanie je možné v bazénoch viacerých kúpalísk – Ryba Anička, Športového klubu polície, Mestskej plavárne a Tritonu. Ak máte viac času, nenáročná turistika na zrúcaninu Košického hradu Vás nadchne. Potešíte sa aj prehliadke Kaštieľa v Budimíre. V zime si zalyžujete v strediskách Červený breh Košice a Ski Jahodná.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov