Zažite atmosféru štýlovej reštaurácie!

Apartmány Kamzík sú situované v atraktívnej lokalite na začiatku Starého Smokovca, v tesnej blízkosti stanice pozemnej lanovky na Hrebienok. Vynikajúca poloha apartmánov v srdci Vysokých Tatier so všestrannými bohatými možnosťami horských túr, letných a zimných športov je zárukou skvelej dovolenky plnej dokonalého relaxu ako aj aktívneho oddychu, a to počas celého roka.

Apartmány Kamzík sú umiestnené v susedstve Grand Hotela s wellness centrom, kde si môžete dopriať potešenie z množstva relaxačných procedúr alebo ranného plávania. Z ubytovania je rovnako výborná dostupnosť k železničnej stanici (450 metrov) či autobusovej zastávke (300 metrov), venovať sa tak môžete naplno spoznávaniu všetkých blízkych ale aj vzdialenejších krás Vysokých Tatier. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj výletmi do neďalekého aquaparku AquaCity Poprad či termálneho kúpaliska Vrbov. V zimnom období si vychutnáte vynikajúcu lyžovačku vo viacerých blízkych lyžiarskych areáloch (ako napr. Hrebienok - Starý Smokovec, Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica).

Celoročne Vám Apartmány Kamzík ponúkajú komfortné ubytovanie v štýlovo a moderne zariadených štúdiách a apartmánoch, ktoré disponujú spolu celkovou kapacitou 32 lôžok (16 pevných lôžok + 16 prísteliek). K dispozícii sú Vám tu 4 štúdia a 4 apartmány s nasledovným vybavením:

- Štúdio s kapacitou pre 2 až 4 osoby, tvorené spálňovou časťou s 2 lôžkami (pohodlná posteľ "spring box") a obývacou časťou s LCD televízorom a rozkladacou pohovkou (s možnosťou dvoch prísteliek). Pripravený pre Vás je tu aj kuchynský kútik, vybavený chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a potrebným riadom a príborom (varič nie je k dispozícii). Súčasťou štúdia je aj kúpeľňa s komfortným sprchovacím kútom a toaletou, či predsieň s možnosťou úschovy batožiny a športových potrieb.

- Apartmán s kapacitou pre 2 až 4 osoby, zložený z 2-lôžkovej spálne s pohodlnou posteľou "spring box" a obývacej miestnosti s LCD televízorom a rozkladacou pohovkou (s možnosťou dvoch prísteliek). Obývacia miestnosť je prepojená s menším kuchynským kútikom, v ktorom môžete využívať chladničku, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru a potrebný riad a príbor (varič nie je k dispozícii). Samozrejmosťou apartmánu je kúpeľňa s komfortným sprchovacím kútom a toaletou, ako aj predsieň s možnosťou odloženia batožiny a športových potrieb.

Počas pobytu môžu ubytovaní hostia využívať WiFi pripojenie na internet, služby recepcie ako aj skrinky na úschovu lyží. Rodinkám s malými deťmi zabezpečíme radi detskú postieľku či detskú stoličku. Súčasťou spoločných priestoroch ubytovania sú zároveň aj priestory reštaurácie - Koliby Kamzík, kde všetci ubytovaní hostia automaticky získavajú 20%-tnú zľavu na výber jedla z menu (nevzťahuje sa na raňajky a denné menu). Reštaurácia je otvorená denne od 11:00 do 22:00 hod., pričom výdatné raňajky, ktoré majú už hostia v cene pobytu sú servírované v čase od 8:00 do 9:30 hod.

Parkovanie Vašich áut je možné na mestskom parkovisku pred Apartmánmi Kamzík. Parkovanie je možné za poplatok 6,00 Eur/noc. Tešíme sa na Vašu návštevu.