Príjemné ubytovanie s krytým bazénom!

Apartmány Inulka sa nachádzajú v nádhernom tichom prostredí liptovskej obce Partizánska Ľupča na strednom Slovensku. Výborná poloha ubytovania poskytuje našim hosťom celoročne bohaté možnosti trávenia voľného času. Počas Vášho pobytu sa tu môžete venovať podnikaniu príjemných prechádzok okolitým lesom, túram aj cyklotúram nádhernou prírodou Nízkych Tatier, alebo si dopriať jedinečný relax v blízkom termálnom aquaparku Gino Paradise Bešeňová. Vybrať sa môžete taktiež do neďalekého aquaparku Tatralandia, ktorý je najväčším vodným svetom s množstvom bazénov, tobogánov a vodných atrakcií na Slovensku. Milovníkom vody odporúčame rovnako výlet k priehrade Liptovská Mara, kde okrem kúpania, vodného bicyklovania a člnkovania si môžete vychutnať aj adrenalínovejšiu jazdu na skútroch či príjemnú romantickú vyhliadkovú plavbu loďou. V zimnom období si tu prídu na svoje najmä nadšenci lyžovania a to hneď v niekoľkých blízkych lyžiarskych strediskách Ski Žiarce - Pavčina Lehota, Ski & Bike Park Malinô Brdo - Ružomberok, Opalisko - Závažná Poruba alebo vzdialenejších lyžiarskych strediskách ako Jasná - Nízke Tatry či Park Snow Donovaly.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v Apartmánoch Inulka s celkovou kapacitou 12 lôžok. Pre hostí sú tu pripravené dva samostatné 6-lôžkové apartmány, tvorené vždy dvomi 3-lôžkovými spálňami. Každý z apartmánov disponuje vlastným vchodom, kúpeľňou s toaletou, ako aj možnosťou využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet. Na prípravu chutných jedál môžete v oboch apartmánoch využívať plne zariadenú kuchyňu, vybavenú elektrickým sporákom s rúrou resp. elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Súčasťou jedného z apartmánu je zároveň spoločenská miestnosť (spoločná pre oba apartmány), v ktorej výbave nechýba televízor so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávač, rádio, spoločenské hry a pohodlné posedenie.

V záhradnej upravenej časti ubytovania s krytým bazénom, priestranným altánkom s posedením, krbom, grilom, aj ohniskom s kotlíkom na guláš si môžete dosýta vychutnávať ideálnu dovolenku či už gurmánskymi pôžitkami pri grilovaní alebo relaxom pri kúpaní v teplučkom bazéne. Ak máte radi hry a súťaže, zabaviť sa tu môžete napríklad hraním futbalu či iných loptových hier, stolného futbalu aj elektrických šípok. Najmenšie detičky sa istotne s radosťou vyšantia v pieskovisku s množstvom hračiek, na hojdačke či trampolíne. Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní.

Veríme, že si u nás dokonale oddýchnete, zažijete veľa nových skvelých zážitkov a radi sa k nám do budúcna opäť vrátite. Tešíme sa na Vás!