Apartmány iba 2 minúty od Gino Paradise!

Apartmány Ingrid sa nachádzajú v tichom prostredí obce Bešeňová, iba dve minúty chôdze od termálneho kúpaliska Gino Paradise Bešeňová. Ak plánujete svoju rodinnú, relaxačnú ale i aktívnu dovolenku, ste na správnom mieste. Vaše ratolesti sa vybláznia v bazénoch s tobogánmi, pre Vás je tu pripravené špičkové wellness centrum, fitness a masáže. Týmto však pestrá ponuka nekončí. Pre milovníkov aktívnej dovolenky sú tu tenisové kurty, nohejbalové či volejbalové ihrisko. Nudiť sa tak rozhodne nestihnete!

Atraktívna lokalita Liptova poskytuje bohaté možnosti trávenia Vášho voľného času. Turistika, cyklistika, rybolov či člnkovanie sa na Liptovskej Mare - toto všetko Vám spríjemní Váš pobyt. V zimnom období na Vás čaká výborná lyžovačka v blízkom lyžiarskom stredisku Ski & Bike Park Malinô Brdo a Jasná - Nízke Tatry. Obe sú dostupné približne 15 minút jazdy autom.

Apartmány Ingrid poskytujú celoročne príjemné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 14 osôb. Na výber tu máte nasledovné možnosti ubytovania:

- 2x apartmán s 3-lôžkovou spálňou (s manželskou posteľou, samostatným lôžkom, rozkladacím gaučom s možnosťou dvoch prísteliek) a kuchynkou,
- 1x apartmán so 4-lôžkovou spálňou s dvomi manželskými posteľami a kuchynkou.

Vo výbave všetkých troch spální apartmánov nájdete televízor so satelitným príjmom, rádio a chladničku s minibarom. V jednej zo spální sa nachádzajú aj krbové kachle. Na prípravu domácej chutnej stravy Vám poslúžia tri plne zariadené kuchynky, nachádzajúce sa jednotlivo na každom apartmáne. V ich výbave nechýba: elektrická dvojplatnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a chladnička s mrazničkou. Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou je samozrejmosťou v každom apartmáne, rovnako ako aj káblové pripojenie na internet.

Nezabudnuteľné chvíľky letnej pohody strávite aj pri grilovačke vo vonkajšom krbe s rodinkou a priateľmi alebo si len tak vychutnajte krásne rána na Liptove s voňavou kávičkou na terase. Možnosť prania a žehlenia ocenia hlavne mamičky malých detičiek. Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo pri apartmánoch.

Nesnívajte o skvelej dovolenke, prežite ju u nás. Tešíme sa na Vašu skorú návštevu!