V tichom prostredí na okraji obce

Apartmány Hubina sú situované v pokojnej časti na okraji obce Trávnica, vo vzdialenosti len 4 km od termálneho kúpaliska v Podhájskej. Okrem príjemných prechádzok si tak môžete Vašu dovolenku spríjemniť kúpaním v bazénoch s termálnou vodou alebo grilovaním v kruhu rodiny a priateľov so zabezpečeným maximálnym súkromím.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v dvoch komfortne zariadených apartmánoch so samostatnými vchodmi. K dispozícii pre Vás máme jeden päťlôžkový a jeden šesťlôžkový apartmán. Súčasťou výbavy oboch apartmánov je okrem spálňovej časti s televízorom kompletne zariadená kuchyňa na prípravu chutnej domácej stravy. Jej súčasťou je jedálenská časť s posedením a využívať tu môžete elektrický sporák s elektrickou rúrou, varnú kanvicu, mikrovlnnú rúru a chladničku. Samozrejmosťou apartmánov je vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Pri každom apartmáne nechýba terasa s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania na vonkajšom krbe. Vaše ratolesti majú k dispozícii okrem záhradnej hojdačky a detskej šmykľavky priestranný trávnik s možnosťou hrania loptových hier. Parkovanie je možné priamo pri apartmánoch.