Priamo v lyžiarskom stredisku, wellnes..

Apartmány Hrabovo sa nachádzajú v peknom prostredí Hrabovskej doliny v rekreačnom stredisku Hrabovo len kúsok od Ružomberka. Rezort je situovaný na brehu jazera, tvori ho 7 apartmánových domov vo vzdialenosti 50 metrov od údolnej stanice kabínkovej lanovky Skiparku Ružomberok.

Apartmány sú veľmi priestranné a komfortne zaradené. Každý apartmán má televízor, internet, vlastnú zariadenú kuchyňu (kuchynská linka, riady, chladnička, varná kanvica, varná doska) a sociálne zariadenie. V spálňach sú oblečené periny a v kúpelňach uteráky a toaletný papier. Teplo domova zabezpečuje elektrické kúrenie (v kúpeľniach podlahové kúrenie). Ohrev teplej vody zabezpečuje samostatný elektrický bojler. Apartmány majú balkón, vlastné parkovacie miesto (1 auto) a samostatnú uzamykateľnú lyžiareň pre každý apartmán.

V komplexe sa nachádza wellness centrum (fínska sauna, parná sauna, jaccuzzi, masáže), požičovňa bicyklov a požičovňa člnkov.

Apartmány Hrabovo Vám ponúkajú teplo domova počas Vašej zimnej dovolenky a množstvo príležitostí na aktívny oddych v lete. Prostredie je ideálne pre rodinky, páriky aj skupinky turistov a lyžiarov.