Komfort, rozumná cena, pekné prostredie!

Apartmány Grey House sú situované v juhozápadnej obci Topoľníky, v okrese mesta Dunajská Streda. Ubytovanie je vhodné pre partie pracovníkov, rodiny s deťmi i pre jednotlivcov.

V blízkosti od ubytovania sa nachádza Termálne kúpalisko Topoľníky, ktoré je vhodné na trávenie voľných chvíľ pre všetky vekové kategórie. Váš voľný čas môžete venovať výletom do okolitých miest ako napr. do Dunajskej Stredy s Thermalparkom Dunajská Streda, Veľkého Medera s Termálnym kúpaliskom Thermal Corvinus Veľký Meder alebo do Dunajského Klátova s Cséfalvayho vodným mlynom. V katastri obce Topoľníky nájdete aj chránené územie Klátovské rameno Malého Dunaja, vhodné na odpočinok, prechádzky, kúpanie i člnkovanie. Na svoje si tu prídu i milovníci cyklistiky - sieť cyklotrás Vás zavedie k najzaujímavejším miestam v okolí Dunaja.

Ponúkame Vám komfortné celoročne dostupné ubytovanie, ktoré disponuje celkovou kapacitou 21 lôžok. Našich hostí veľmi radi ubytujeme v piatich 3-lôžkových izbách a v dvoch bezbariérových 3-lôžkových apartmánoch.

Izby a apartmány sú vybavené samostatnými lôžkami, posedením a televízorom so satelitným príjmom. Súčasťou každej ubytovacej jednotky je tiež vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Izby sú vybavené vlastnými chladničkami a k dispozícii je k nim veľká spoločná kuchyňa s posedením a kompletným zariadením vrátane práčky a televízora so satelitným príjmom. Apartmány sú navyše dovybavené vlastným kuchynským kútikom s plynovým varičom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a drezom. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri ubytovania si môžete posedieť na terase i grilovať a tí najmenší sa potešia detskému kútiku s pieskoviskom a hojdačkou. V blízkosti ubytovania sa nachádza dom majiteľa, ktorý Vám vždy rád pomôže a v prípade záujmu Vám zapožičia žehličku, detskú postieľku i bicykle. Parkovať Vaše autá môžete priamo pri ubytovaní na parkovisku zabezpečenom kamerovým systémom a bicykle si odložíte do garáže. Tešíme sa na Váš pobyt v Apartmánoch Grey House.