Priamo v areáli termálneho kúpaliska!

1-izbové apartmány GINO Paradise Bešeňová sa nachádzajú priamo v areáli vyhľadávaného termálneho kúpaliska GINO PARADISE Bešeňová, v priestoroch 4-hviezdičkového Hotela LUKA (na prízemí). Výborná poloha apartmánov s priamym bezbariérovým vstupom k bazénom a do areálu aquaparku v kombinácii s jeho moderným komfortným zariadením je zárukou skvelej dovolenky plnej relaxu a pohodlia. Počas Vašej dovolenky tu môžete načerpať novú energiu a dosýta si užívať oddych v geotermálnych vodách bazénov s bohatou ponukou wellness služieb (masáže, saunový svet). V letnom období odporúčame výlety za poznaním prírodných krás, atrakcií a historických pamiatok Liptova, v zimnom období si nenechajte ujsť skvelú lyžovačku v neďalekých špičkových lyžiarskych strediskách Jasná - Nízke Tatry pri Liptovskom Mikuláši či Ski & Bike Park Malinô Brdo pri Ružomberku.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v piatich apartmánoch s celkovou kapacitou pre 10 - 25 osôb. V každom apartmáne sa nachádza jedna manželská posteľ a pohodlná rozťahovacia pohovka, využiteľná ako prístelka pre ďalšie dve osoby. V jeho výbave nechýba ani LCD televízor so satelitným príjmom, telefón, chladnička a plne zariadený kuchynský kút s jedálenským posedením pre 4 osoby (pre nákup potravín na prípravu občerstvenia či jedál môžete využívať služby blízkych moderných potravín, vzdialených len cca 500 metrov). Súčasťou apartmánov je aj vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Hostia majú samozrejme v celom objekte zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Počas celého Vášho pobytu v apartmánoch Vám budú k dispozícii zároveň služby recepcie, baru a reštaurácie s ponukou chutných slovenských aj medzinárodných jedál. V štýlovej kaviarni Cafe de Luka v areáli kúpaliska sa môžete osviežiť rôznymi druhmi alkoholických a nealkoholických nápojov či posedieť pri voňavej kávičke s rodinou a priateľmi. Pohodlne zaparkovať Vaše auto je možné na bezplatnom parkovisku priamo pri hoteli.

Ubytovaní hostia majú 20% zľavu z viacnásobných vstupov do všetkých bazénov. Deti do 5,99 rokov majú zdarma stravovanie a ubytovanie bez nároku na lôžko. Deti do 2,99 rokov majú zdarma vstup do bazénov.

Check-in/check-out:
Nástup na ubytovanie po 14:00 hod. Uvoľnenie apartmánu do 10:00 hod.
Skorší nástup na ubytovanie po 08:00 hod. za 15 EUR/apartmán - pokiaľ je to možné.
Neskoršie uvoľnenie apartmánu do 18:00 hod. za 15 EUR/apartmán - pokiaľ je to možné.

Ak hľadáte luxusné ubytovanie s dokonalým pohodlím, Apartmány GINO Paradise Bešeňová sú tou pravou voľbou práve pre Vás! Tešíme sa na Vašu návštevu!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá