Dva apartmány v zelenej záhrade!

Apartmány Giardino sa nachádzajú v tichej, zelenej záhrade rodinného domu (záhrada je uzatvorená, k dispozícii sú tu parkovacie miesta ako aj samostatný vstup na pozemok). Apartmány disponujú výbornou polohou iba 15 minút pešou chôdzou / 5 minút cesty autom od centra Banskej Bystrice, 5 - 15 km do krásneho okolia a 20 - 40 km do všetkých pokladov Stredného Slovenska.

Ide o dva samostatné, moderne a vkusne zariadené apartmány, ktoré disponujú vlastnými vchodmi, čo zabezpečuje hosťom dostatok pokoja a súkromia. Hosťom ponúkajú celoročne domácu atmosféru relaxačnej i športovej dovolenky alebo víkendového pobytu. Vhodné sú pre priateľov aj rodiny s deťmi.

1. apartmán je samostatný dvojpodlažný domček s novým až luxusným interiérom. Druhé podlažie tvoria dve izby: 1. izba má dvojlôžko alebo 2 samostatné lôžka s možnosťou prístelky. 2. izba má veľkoplošné okno, dve rozkladacie dvojlôžka a 3. samostatné lôžko. Ku izbám patrí samostatná toaleta a kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom. Druhá toaleta s umývadlom je na prízemí, kde sa nachádza aj vstup a priestranná moderná kuchyňa s vybavením.

2. apartmán je zariadený vo vidieckom štýle a umiestnený v prízemí rodinného domu. V horúcom lete poskytuje vzácny chládok a v zime pôsobí veľmi útulne. Jeho súčasťou sú 2 izby s priamym vstupom na terasu: 1. izba má dvojlôžko, 2. izba dva samostatné lôžka s možnosťou prístelky. Ďalšie lôžko je rozkladacia lavica v priestrannej kuchyni. K izbám patrí kúpeľňa s vaňou a samostatnou toaletou.

Dostatočný úložný priestor, WiFi pripojenie na internet, kompletne vybavená kuchyňa a terasa s posedením a lehátkom patrí k štandardnému vybaveniu oboch apartmánov. Vo vybavení interiéru je Vám k dispozícii vysávač, automatická práčka či chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica. Na požiadanie Vám zabezpečíme detskú postieľku. V exteriéri apartmánov na Vás čaká uzatvorená záhrada, gril a hojdačka pre deti.

V letnom období na Vás v okolí čakajú turistické a cyklistické prechádzky v zelenej kráse lúk a lesov, mierne aj horsky členitého terénu. Vonkajšie bazény nájdete priamo v meste, ďalšie možnosti relaxu a kúpania v bazénoch vždy s termálnou vodou sú Vám k dispozícii v Sielnici, Kováčovej či Sliači. Iba 6 km od apartmánov je vzdialený agroturistický objekt s koňmi, kulinárskymi pochúťkami, bazénom a wellnessom - Fugerov dvor. Pre milovníkov rybolovu je tu jazero Badín (5 km) a historicky zaujímavé mesto Banská Štiavnica (35 km).

Pre nadšencov aktívneho oddychu je k dispozícii tenisová hala, ihriská, lezecké steny priamo v meste, alebo bobová letná dráha, lanový les a rozprávkové Habakuky na Donovaloch (20 km). Nechýbajú ani detské oddychové centrá s pestrou zábavou pre deti s rodičmi aj bez rodičov => 3 centrá priamo v meste. Zážitky z umenia v opere, divadle, pochúťky Koliby a LUX reštaurácie sú Vám na dosah priamo v meste a blízkom okolí.

V zimnom období si výborne zalyžujete v miestnych lyžiarskych strediskách. Na výber je ich tu hneď niekoľko - Ski Králiky (8 km), lyžiarske stredisko Selce - Čachovo (6 km), Šachtičky (8 km), Park Snow Donovaly (20 km). Apreski Vám poskytne antikórový bazén s wellness priamo v meste, luxusné bazény s ayurvede wellness v Sielnici (10 km). Tešíme sa na Vás.