Len 150 metrov od termálneho kúpaliska

Apartmány Fulleová sú situované v atraktívnej časti Dunajskej Stredy vo vzdialenosti len 150 metrov od termálneho kúpaliska THERMALPARK Dunajská Streda. Dopriať si tak počas Vašej dovolenky môžete okrem pohodlného ubytovania aj relax v termálnych bazénoch, kvalitné služby wellness, širokú ponuku masáží ako aj saunový svet.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v 4 útulne zariadených apartmánoch. K dispozícii pre Vás máme 3 jednoizbové apartmány s kapacitou 4 lôžok a jeden väčší dvojizbový apartmán s kapacitou 8 lôžok. Na prípravu chutných jedál môžu hostia vo všetkých apartmánoch využívať vlastnú plne vybavenú kuchyňu s jedálenskou časťou. Samozrejmosťou apartmánov je taktiež kúpeľňa s toaletou, bezplatné WiFi pripojenie na internet a televízor umiestnený na každej izbe.

Pre ubytovaných hostí je v záhrade apartmánov pripravené príjemné vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania na záhradnom krbe či prenosnom grile. Pre parkovanie Vašich áut môžete využívať uzavretý dvor ubytovania.