Ubytovánie uprostred prirody.

Apartmány Fatrapark 2 sa nachádzajú uprostred krásnej prírody Veľkej Fatry, neďaleko jazera v oblasti Hrabovo blízko centra mesta Ružomberok a len 100 metrov od obľúbeného lyžiarskeho strediska SKIPARK MALINO BRDO.
Obľúbený termálny aquapark Bešeňová je vzdialený len 10 km od apartmánov.

Ubytovanie sa ponúka v moderných apartmánoch pre 2-6 osôb. Všetky apartmány majú plne vybavenú kuchyňu, vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom,, bezplatné WIFI pripojenie na internet, satelitnů TV a väčšina apartmánov má balkón alebo terasu.
Súčasťou apartmánového domu je moderná reštaurácia s vonkajšou terasou a posedením s možnosťou stravovania formou raňajok či polpenzie.

Na prízemí apartmánového domu je k dispozícii zasadacia miestnosť pre oslavy a školenia. Za poplatok sú k dispozícii šípky s biliardom. Pre deti je k dispozícii detský kútik s hračkami.
Parkovanie je na bezplatnom parkovisku zabezpečenom rampou a kamerovým systémom.
v dome je k dispozícii výťah a ubytovanie je vhodné aj pre vozičkárov.

Lokalita v ktorej sa naše apartmány nachádzaju je vhodná na celoročnú rekreáciu. V zime možno lyžovať vo vyhľadávanom rodinnom stredisku Skipark Malino Brdo, ktorého zjazdovky vedú priamo za domom. Neďaleko sa nachádzajú ďalšie strediska ako Donovaly, Chopok a Kubínská Hola.
Na jar, jeseň a v letných mesiacoch môžte zájsť na peší tůry do okolitých hôr a lesov. Nezabudnuteľný zážitok je prechádzka do dedinky Vlkolínca.
Pre milovníkov horských bicyklov je v letných mesiacoch pripravený v areali Skiparku bike park s rôzne náročnými trasami. Z Malineho Brda do údolia sa môžte aj zviesť na horských kolobežkách.

V okolí nájdete veľa zaujímavých turistických lokalít, ako sú Velka Fatra, Malá Fatra, Nízke Tatry, Západné Tatry, Prosiecká a Kvačianská dolina, Čutkovská dolina, nezabudnuteľný je kruhový výhľad na okolie z turisticky veľmi vyhľadávaného Veľkého Choča.