Len 20 m od termálneho kúpaliska!

Apartmány Fantázia sa nachádzajú priamo pri vstupnej hale na termálne kúpalisko Thermal Corvinus vo Veľkom Mederi. Vďaka výbornej polohe apartmánov, len 20 metrov od kúpaliska, tu prežijete skvelú dovolenku bohatú na rôzne zážitky.

Pre návštevníkov kúpaliska, nazývaného aj kúpele veličenstva, sú pripravené bohaté atrakcie. Milovníci športu a adrenalínu sa tu zabavia v Tarzánii, na korytnačom hrade alebo hrade orliaka morského. Adrenalín si zvýšite v tobogánovom parku s tobogánmi (Tunnel - Funnel, Vahadlo, Family Slide, Multislide) a 4 šmýkacími dráhami. Deti naplno využijú letný detský kútik. Celkový program kúpaliska je dotváraný zaujímavými animáciami, ktoré sa Vám postarajú o zábavu. Počas roka sa perfektne zrelaxujete v klasickej fínskej saune a infra saune, ako aj pri využití rôznych druhov masáží od špičkových masérov kúpaliska. Príjemné jedlo aj osviežujúce nápoje si vychutnáte vo veľkom množstve blízkych reštaurácií a barov mesta Veľký Meder.

Počas celého roka môžete využívať ubytovanie v Apartmánoch Fantázia, kde sú pre Vás pripravené dva apartmány s celkovou kapacitou pre 11 osôb. Vybrať si tu môžete z týchto možností:
- jeden 5-lôžkový apartmán s 3-lôžkovou spálňou (s manželskou posteľou a samostatným lôžkom) a obývacou miestnosťou s gaučovým sedením, slúžiacim pre prespanie dvoch hostí,
- jeden 6-lôžkový apartmán s 2-lôžkovou spálňou (s manželskou posteľou) a obývacou miestnosťou, v ktorej môžu prespať 4 osoby na dvoch rozkladacích gaučoch.

V oboch apartmánoch sa nachádza vlastná obývacia miestnosť s televízorom s káblovým pripojením a spoločenskými hrami. Obývacia miestnosť je prepojená s kuchyňou a jedálenským kútom s rohovým sedením. K príprave jedál slúži v každom apartmáne plne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom a rúrou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou a rýchlovarnou kanvicou. Apartmány disponujú samostatnými kúpeľňami so sprchovacími kútmi a toaletami.

Tráviť spoločné chvíle s priateľmi môžete posedením na veľkej terase, ktorá je spoločná pre oba apartmány. V areáli kúpaliska ja zaistené WiFi pripojenie na internet, ktoré je možné využívať aj v priestoroch apartmánov. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní pod dohľadom kamerového systému.

Užite si krásnu dovolenku v tesnej blízkosti kúpaliska Thermal Corvinus, kde sa na Vás v Apartmánoch Fantázia už teraz tešíme!