V lesnom prostredí so saunou a bazénom!

Apartmány Family Resort sú situované v tesnej blízkosti osady Podbanské, v nádhernom prostredí smrekového lesa s výhľadmi na neďaleký Kriváň. Náš rezort je vhodný nielen pre rodinky s deťmi, ale aj pre ľudí, ktorí milujú pokoj a prechádzky tatranskou prírodou.

Podbanské a jeho okolie je známym hubárskym rajom, nádherná príroda Vám okrem chutných hríbov i lesných plodov ponúka dokonalý relax a tiché prostredie. Turistiku a horskú cyklistiku si naplno vychutnáte aj v Tatranskom národnom parku s mnohými prírodnými krásami. V zimnom období si zalyžujete v lyžiarskom stredisku Ski Podbanské, ktoré je vhodné pre nenáročných lyžiarov a rodiny s deťmi. Neďaleké Kokavské lúky sú zas známe svojím novootvoreným areálom pre bežkárov s upravenými a značenými traťami.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie rodinného typu v priestranných, pohodlne zariadených apartmánoch s celkovou kapacitou 21 lôžok vrátane prísteliek. K dispozícii sú apartmány v nasledovnom rozložení:
- dva 2-lôžkové apartmány,
- jeden 3-lôžkový apartmán,
- jeden 5-lôžkový apartmán s možnosťou využitia jednej prístelky,
- jeden 7-lôžkový apartmán s možnosťou využitia jednej prístelky.

Každý apartmán disponuje kompletne zariadenou kuchyňou, detským kútikom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a krbovými kachľami. Samozrejmosťou je aj vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Apartmány na poschodí sú navyše dovybavené balkónmi.

V oplotenom areáli sa najmä tí najmenší potešia detskému ihrisku, vyskáču na trampolíne alebo zabavia s rodičmi vo vonkajšom bazéne, ktorý je taktiež súčasťou veľkej záhrady. Dlhé teplé večery si spríjemníte posedením pri ohnisku, na záhradnej hojdačke alebo grilovačkou v altánku. V rámci ubytovania sú Vám navyše k dispozícii služby ako napr. recepcia, fitness, sauna, zapožičanie detskej postieľky a sušiareň na lyže. Veľmi radi Vám tiež zapožičiame horské a elektrické bicykle vhodné na cyklopotulky krásnymi dolinami Západných Tatier. V tesnej blízkosti sa nachádzajú aj malé lesné potraviny "U Naďky" s posedením. Parkovanie áut je zabezpečené priamo v areáli rezortu.

Príďte stráviť svoje voľné chvíle do Apartmánov Family Resort v Podbanskom, určite prežijete dokonalé dovolenkové dni v kruhu najbližších. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty