Štýlové apartmány v blízkosti vlekov!

Pozývame Vás do štýlových Apartmánov Fairy-Tale, ktoré sú situované v nádhernom prostredí chatovej oblasti Tále, v podhorí Nízkych Tatier.

Čo všetko môžete zažiť v Táloch a blízkom okolí? Užijete si turistiku, cyklistiku, výlety ku Krpáčovskému jazeru, do Bystrianskej jaskyne, Jaskyne mŕtvych netopierov, k Rozhľadni na Krajčovom Vrchu, budete mať možnosť zahrať si golf v golfovom areáli Golf – Gray Bear Tále alebo splaviť Hron. S detičkami sa vybláznite v Tarzánii, na Farme Ajax alebo sa preveziete Čiernohronskou železničkou. V zime si dokonale zalyžujete na upravených svahoch lyžiarskych stredísk Ski Tále, Ski Centrum Mýto pod Ďumbierom alebo Jasná - Nízke Tatry. Celoročne dokonale zrelaxujete vo wellness centre Hotela Bystrá a Hotela Partizán.

Apartmány sú v celoročnej prevádzke a ponúkajú celkovú kapacitu pre 20 osôb. Na výber máte z troch vkusne zariadených apartmánov zakaždým na jednom poschodí.

Rodinný 8-lôžkový apartmán na prízemí disponuje obývacou miestnosťou s krbom, televízorom, pohodlným gaučom a kuchynkou s mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, toasterom a chladničkou s mrazničkou. Príjemne si oddýchnete v dvoch spálňach, zakaždým s manželskou posteľou a poschodovou posteľou. Apartmán disponuje aj detskou postieľkou. Obývacia miestnosť a jedna zo spální majú prístup na balkón. Súčasťou apartmánu sú tiež dve kúpeľne jedna s rohovou vaňou, druhá so sprchovacím kútom, obidve s toaletou.

Vintage 8-lôžkový apartmán na prvom poschodí je rovnako riešený a vybavený ako rodinný apartmán na prízemí. Detská postieľka nie je jeho súčasťou.

Podkrovný 4-lôžkový apartmán tvorí obývacia miestnosť s televízorom, gaučom a prístupom na balkón. Rovnako tu využijete kuchynku s mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, toasterom a chladničkou s mrazničkou. Oddýchnete si v spálni s manželskou posteľou a v predsieni je pre Vás pripravená ďalšia manželská posteľ. Samozrejmosťou aj tohto apartmánu je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Vo všetkých priestoroch je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. V exteriéri si v kruhu rodinky a priateľov posedíte pri ohnisku, kde si môžete opekať, grilovať a variť kotlíkový guláš. V blízkosti ubytovania je aj detské ihrisko, ktorému sa potešia najmä tí najmenší. Vaše autá si pohodlne zaparkujete priamo pri ubytovaní, v zime si však pripravte reťaze. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Apartmánoch Fairy-Tale!