DECEMBROVÁ AKCIA ZA VÝHODNÉ CENY!

Máte záujem o ubytovanie v blízkosti kúpaliska, vhodné pre rodiny s deťmi, alebo také, kde máte záruku skvelej dovolenky plnej relaxácie, pohody a oddychu? Tak takéto nájdete u nás, v Eugen APARTMÁNE, v atraktívnej časti kúpeľného mesta Veľký Meder na juhu Slovenska. Naše ubytovanie sa nachádza len 350 metrov od obľúbeného termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder.

Termálne kúpalisko Thermal Corvinus Veľký Meder Vám počas celého roka ponúka množstvo atrakcií pre deti i dospelých, bazénov a wellness centrum, kde môžete tráviť svoj voľný čas. Priaznivci histórie radi navštívia Nádvorie Európy alebo Pevnosť v neďalekom Komárne. Za povšimnutie určite stojí Lodný mlyn v Kolárove i Ranč Czajlik v Dunajskom Klátove.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v jednom štúdiu a piatich štýlovo zariadených apartmánoch s celkovou kapacitou pre 24 osôb. Prízemné apartmány a štúdio sú bezbariérové. Ponúkame Vám:
- jedno 4-lôžkové štúdio s manželskou posteľou a dvomi prístelkami na rozkladacej pohovke,
- päť 4-lôžkových apartmánov s manželskou posteľou a dvomi prístelkami na rozkladacej pohovke (Apartmán č. 4, č. 5 a č. 6 s klimatizáciou).

Štúdio je vybavené obývacím priestorom s televízorom s káblovým príjmom, rozkladacou pohovkou (vhodnou pre prespanie dvoch osôb) a spoločenskými hrami. Samozrejmosťou štúdia je moderne zariadený kuchynský kút s jedálenským posedením, elektrickým varičom (dvojplatničkou), mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Štúdiu prislúcha i vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, stojanom na sušenie prádla a toaleta.

Apartmány sú vybavené rovnako. V obývacej miestnosti každého apartmánu je hosťom pripravený televízor s káblovým príjmom (slovenské i české programy) a rozkladacia pohovka, vhodná ako prístelka pre dve osoby. K príprave chutných jedál môžete využiť kompletne zariadenú kuchyňu s jedálenským posedením, elektrickým varičom (dvojplatničkou), rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou a mrazničkou. Každý apartmán disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, stojanom na sušenie prádla a toaletou. Všetky ubytovacie jednotky poskytujú dostatok miesta na odloženie Vašej batožiny v zabudovaných skrinkách. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Každému apartmánu i štúdiu prináleží vlastná krytá terasa s možnosťou priestranného posedenia. Váš pobyt si môžete spestriť aj grilovaním rôznych špecialít na záhradnom krbe v pekne upravenej časti záhrady. Rovnako tu nájdete aj záhradnú hojdačku, na ktorej si vychutnáte rannú kávičku alebo pohár dobrého vínka. Vaše ratolesti sa dokonale vyšantia na detskej hojdačke, preliezke či šmýkačke, ktoré sú umiestnené na gumovom bezpečnostnom povrchu.

Vaša bezpečnosť je u nás na prvom mieste. Vstup do nášho areálu je možný iba prostredníctvom čipu. Autá si zaparkujete priamo na parkovisku pri objekte v uzavretom dvore, ktorý je zároveň monitorovaný kamerovým systémom. Štúdio i apartmány sú vybavené elektronickým bezpečnostným systémom (alarmom). Tešíme sa na Vás a prajeme Vám príjemné dovolenkové chvíle v kruhu svojich najbližších v Eugen APARTMÁNE.