Len 10 minút pešo od term. kúpaliska!

Apartmány Csölle Erika sa nachádzajú v atraktívnom mestečku Veľký Meder, vo vzdialenosti len 10 minút pokojnou pešou chôdzou od areálu termálneho kúpaliska Thermal Corvinus, ktoré je obklopené krásnym rozľahlým lesoparkom. Výborná poloha ubytovania je zárukou dovolenky plnej relaxu, zábavy a aktívneho oddychu.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v Apartmánoch Csölle Erika s celkovou kapacitou 23 lôžok (vrátane prísteliek). Hosťom sú tu k dispozícii dve 3-lôžkové a tri 4-lôžkové štúdiá, pričom do každého z nich je možné pridať vždy jednu prístelku (na požiadanie). Súčasťou vybavenia každého štúdia sú pohodlné postele, televízor, kuchynka (s elektrickou dvojplatničkou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou), jedálenské posedenie a vlastná kúpeľňa s toaletou. Počas pobytu môžu hostia taktiež využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vo veľmi peknej priestrannej záhradnej časti ubytovania s terasou, altánkom, posedením, grilom a kotlíkom na varenie gulášu si môžete vychutnávať ideálnu dovolenkovú atmosféru v kruhu rodiny a priateľov, zatiaľ čo sa Vaše detičky skvelo zabavia na pripravenom pieskovisku s hračkami a hojdačke. Pohodlné parkovanie Vašich áut je možné priamo vo dvore pri ubytovaní.

Okrem dokonalého odpočinku v záhrade si rovnako skvele môžete vychutnávať kúpanie a relax v termálnych bazénoch kúpaliska s wellness službami a sprievodným animačným programom. Milovníkom prírodných či kultúrno-historických pamiatok odporúčame v blízkom okolí navštíviť napríklad Bagrovisko Veľký Meder, plávajúci vodný mlyn v Kolárove či mesto Dunajská Streda s možnosťou prehliadky kaštieľa, Žitnoostrovského múzea a galérie súčasných maďarských umelcov.

Veríme, že si u nás skvele oddýchnete a budete sa u nás cítiť maximálne príjemne. Tešíme sa na Vašu návštevu!