Príjemné apartmány pri Bešeňovej!

Apartmány Elegant sú situované v atraktívnom prostredí Liptova, v pokojnej okrajovej časti malebnej obce Liptovské Sliače. Výborná poloha apartmánov neďaleko aquaparku Gino Paradise Bešeňová aj všetkých známych atrakcií Liptova v kombinácii so zabezpečenou vysokou kvalitou ubytovania s rozľahlou záhradou s altánkami je zárukou dokonalého oddychu a relaxu pre všetkých našich hostí.

Ponúkame Vám štýlové a moderné ubytovanie v dvoch samostatných apartmánoch s vlastným vchodom, ktoré svojim nadštandardným vybavením a príjemne zladeným interiérom určite uspokoja aj požiadavky náročnejších hostí. Samozrejmosťou oboch apartmánov je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Apartmán Elegant 1 predstavuje moderný podkrovný apartmán, umiestnený na samostatnom poschodí s vlastným vchodom. Poskytuje súkromie, maximálne pohodlie a pokoj pre 9 až 11 osôb. Jeho súčasťou je:

- jedna 2-lôžková izba s TV;
- jedna 3-lôžková izba s TV, DVD a SAT (Skylink + TVP.pl) s rozkladacou sedacou pohovkou pre prespanie 2 osôb;
- jedna 4-lôžková izba s TV a SAT (Skylink + TVP.pl);
- kompletne zariadená kuchyňa, vybavená elektrickým sporákom, mikrovlnnou rúrou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, sendvičovačom, toustovačom, mixérom ako aj TV a SAT (Skylink + TVP.pl);
- komfortná kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou, dvomi umývadlami, sušičom na vlasy, žehličkou a žehliacou doskou;
- samostatné záhradné posedenie s krbom.

Apartmán Elegant 2 poskytuje moderné apartmánové ubytovanie pre 5 až 7 osôb na samostatnom poschodí s vlastným vchodom. K dispozícii je Vám v ňom:

- jedna 2-lôžková izba;
- jedna 3-lôžková izba;
- spoločenská miestnosť s TV, DVD, SAT (Skylink + TVP.pl) a rozkladacou pohovkou pre prespanie 2 osôb;
- kompletne zariadená kuchyňa so sklokeramickým sporákom, mikrovlnnou rúrou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, toustovačom, sendvičovačom a mixérom;
- kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom, toaletou, sušičom na vlasy, žehličkou a žehliacou doskou;
- samostatné záhradné posedenie s krbom.

K apartmánom prislúcha veľká pekne upravená záhrada s dvomi altánkami s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania, detským ihriskom s preliezkami, pieskoviskom s hračkami, šmýkačkou, detským sedením a trampolínou. Pripravený pre Vás máme aj kotlík na varenie chutného gulášu či posedenie pri ohnisku. Parkovanie je zabezpečené priamo pri ubytovaní na súkromnom pozemku.

Dúfame, že naše dlhoročné skúsenosti v ubytovacích službách budú dostatočnou zárukou kvalitného ubytovania v našich Apartmánoch Elegant. Tešíme sa na Vás. Šimčekovci :)


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty