Ubytovanie v centre za výbornú cenu

Príďte sa ubytovať k nám do Apartmánov Drážovce, nachádzajúcich sa v mestskej časti Drážovce v meste Nitra. Jedná sa o komplet zariadený rodinný dom, pozostávajúci z troch apartmánov so samostatnými vchodmi. Apartmány sú vhodné pre obchodných cestujúcich, robotníkov i študentov na krátkodobé i dlhodobé ubytovanie.

Veľkou výhodou ubytovania je jeho skvelá poloha, blízko centra mesta, reštaurácií a obchodov. Počas horúcich dní si príjemné osvieženie doprajete v bazénoch Kúpaliska Na Sihoti či na mestskej plavárni V Nitre. Počas voľných dní sa poprechádzate uličkami mesta, navštívite Nitriansky hrad, Slovenské poľnohospodárske múzeum, Botanickú záhradu, Drážovský kostolík, Areál Zoborského kláštora, Oponický hrad i Studený hrad. Ak máte radi jazdu na koni, určite nevynechajte návštevu ranču Slovák Hafling, Ranču Nové Sedlo či Ranču u Rapsu.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v troch apartmánoch s moderným zariadením, v jednom rodinnom dome. Ubytovanie disponuje celkovou kapacitou pre 18 osôb. Na výber máte z týchto apartmánov:
- jeden 7-lôžkový mezonetový apartmán s dvomi spálňami, 3-lôžkovou a 4-lôžkovou spálňou a dvomi prístelkami na rozkladacom gauči,
- jeden 3-lôžkový apartmán s tromi samostatnými lôžkami,
- jeden 6-lôžkový apartmán s dvomi spálňami, v jednej s poschodovou posteľou a v druhej so štyrmi samostatnými lôžkami.

Všetky apartmány majú takmer totožné vybavenie, okrem počtu lôžok disponujú televízorom s anténou, rádiom, pracovným stolom, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, umývadlom, práčkou a toaletou (samostatná toaleta v apartmáne s dvomi spálňami). Samozrejmosťou každého apartmánu je aj plne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením, plynovým sporákom (elektrickou dvojplatničkou), plynovou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mrazničkou. Hostia počas pobytu majú zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Po práci alebo počas voľných dní si môžete posedieť na terase s posedením, kde si zároveň na prenosnom grile pripravíte niečo chutné pod zub. Na vyžiadanie Vám radi zapožičiame žehličku. Svoje autá si zaparkujete priamo pri objekte. Tak neváhajte a kontaktujte nás. Tešíme sa na Vašu návštevu.