V krásnom tichom prostredí

Apartmány DOMI sú situované v krásnej prírode Nízkych Tatier, v atraktívnom prostredí Bodíc, v jednej z pokojných mestských častí Liptovského Mikuláša. Výborná poloha ubytovania Vám zaručí celoročne dostatok možností aktívneho oddychu. V lete si Váš pobyt môžete spríjemniť turistickými chodníkmi a spoznávaním prírodných krás Nízkych Tatier. Určite navštívte aj blízke jaskyne v Demänovskej doline a termálne bazény vodného sveta v Aquaparku Tatralandia či Gino Paradise v Bešeňovej. Vyskúšať si vyhliadkovú plavbu loďou, rybárčenie či množstvo iných vodných športov môžete na neďalekej Liptovskej Mare. A nudiť sa u nás nestihnete ani počas zimného obdobia, iba kúsok od nás to je do najväčšieho lyžiarskeho strediska Jasná.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v 4 príjemne zariadených samostatných apartmánoch. K dispozícii pre Vás máme dva trojlôžkové apartmány, jeden štvorlôžkový apartmán a jeden dvojizbový apartmán s kapacitou 5 lôžok (1x2, 1x3). Samozrejmosťou každého apartmánu je televízor so satelitom, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Dva väčšie apartmány s kapacitou 4 a 5 lôžok disponujú taktiež samostatnou kuchyňou vhodnou na prípravu chutných jedál. O možnosť prípravy vlastnej stravy nebudú ukrátení ani hostia ubytovaní v kapacitne menších trojlôžkových apartmánoch, nakoľko tie sú vybavené zabudovaným kuchynským kútom s kompletným vybavením.

Súčasťou pekne upravenej záhrady apartmánov je terasa s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania na záhradnom krbe, resp. prenosnom grile. Nechýba tu ani kotlík či možnosť opekania na ohnisku. Parkovanie je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.