Apartmány blízko Vadaš Thermal Resort!

Nové a komfortné Apartmány Dimitra sú situované v rekreačnom meste Štúrovo, na južnom Slovensku. Apartmány sú vzdialené len 10 minút chôdzou od termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Resort Štúrovo. Vďaka výhodnej polohe ubytovania nájdete v blízkosti aj nákupné stredisko, supermarkety ako aj centrum mesta.

Vadaš Thermal Resort Štúrovo patrí medzi najzaujímavejšie atrakcie Štúrova. Okrem vnútorných a vonkajších bazénov sa tu nachádza aj zábavná zóna, kde si zahráte minigolf, ulovíte ryby, budete sa člnkovať na jazierku a jazdiť na vodných bicykloch. Zašportujete si nielen plávaním, ale aj hrou plážového volejbalu, bedmintonu, stolného tenisu, futbalu a zajazdíte si na motokárach. Tí najmenší sa potešia najmä toboganom, detskému bazénu a detskému ihrisku s nafukovacími hradmi. Pekný výlet si spravíte do neďalekého Ostrihomu, kam sa preveziete miestnym vláčikom cez most Márie Valérie až k Ostrihomskej bazilike.

Celoročne Vám poskytujeme ubytovanie v apartmánovom dome, ktorý disponuje celkovou kapacitou pre 13 osôb v štyroch apartmánoch. K dispozícii máte tri 3-lôžkové apartmány ako aj jeden 4-lôžkový apartmán.

V každom apartmáne je pripravená kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským stolom so stoličkami a televízor so satelitným príjmom v spálni. Súčasťou každého apartmánu je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V jednom 3-lôžkovom apartmáne využijete navyše práčku. Vo všetkých apartmánoch je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Rozloženie lôžok v apartmánoch je nasledovné:

- 3-lôžkový Apartmán č.1 s manželskou posteľou a samostatným lôžkom,
- 3-lôžkový Apartmán č.2 s manželskou posteľou a samostatným lôžkom,
- 3-lôžkový Apartmán č.3 s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom pre pohodlný spánok tretej osoby,
- 4-lôžkový Apartmán č.4 s dvomi manželskými posteľami v dvoch spálňach.

V areáli Apartmánov Dimitra si príjemne posedíte na terase, na ktorú máte prístup z každého apartmánu. Tu si môžete taktiež grilovať a v pokoji vychutnať Vaše dovolenkové chvíle. Pre našich hostí je k dispozícii parkovisko v oplotenom areáli. Tak sa teda príďte ubytovať do Apartmánov Dimitra, budete nadmieru spokojní. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami!