Len 200 m od termálneho kúpaliska.

Atraktívnu lokalitu a komfortné ubytovanie neďaleko Thermal Corvinus Veľký Meder poskytujú práve naše Apartmány Cysel, situované na okraji mesta Veľký Meder a zároveň blízko lesa.

Ak ste sa rozhodli stráviť dovolenku vo Veľkom Mederi, zaručene Vám odporúčame vyskúšať si priaznivé účinky termálnej vody v termálnom kúpalisku Thermal Corvinus Veľký Meder. Máte tu možnosť oddýchnuť si v miestnom wellness centre alebo si aktívne zaplávať vo vonkajších a vnútorných bazénoch. Pre najmenších tu čaká množstvo vodných atrakcií, ihrísk a toboganov. Na výlet sa môžete vybrať aj do Komárna a navštíviť Nádvorie Európy, zajazdiť si na koňoch v Czajlik ranch v Dunajskom Klátove alebo sa pozrieť na plávajúci Lodný mlyn v Kolárove.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v piatich apartmánoch s celkovou kapacitou 16 lôžok vrátane prísteliek. Apartmány majú nasledovné rozloženie:

- jeden 4-lôžkový rodinný apartmán na prízemí s dvomi spálňami, možnosťou dvoch pohodlných prísteliek a vlastnou terasou so záhradným krbom,
- dva 2-lôžkové apartmány na poschodí,
- dva 2-lôžkové apartmány na poschodí s možnosťou jednej prístelky, jeden z nich je navyše dovybavený balkónom.

V každom apartmáne využijete televízor so satelitným príjmom, rádio, CD/DVD prehrávač, kuchynský kútik vybavený elektrickým varičom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Samozrejmosťou každého z nich je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V apartmánoch je zabezpečená klimatizácia za poplatok a bezplatné káblové a WiFi pripojenie na internet. Na vyžiadanie Vám poskytneme aj žehličku.

Na oplotenom pozemku môžete v súkromí opekať dobroty na grile v altánku s posedením alebo sa pohojdať na záhradnej hojdačke. Detičky sa potešia hračkám, hojdačke i bicyklom a štvorkolkám, ktoré Vám zapožičiame bezplatne. V záhradnom uzamykateľnom domčeku je možnosť uschovať vlastné bicykle. Vaše autá si pohodlne zaparkujete priamo na parkovisku zabezpečenom bezpečnostným kamerovým systémom.

Relax, pohoda, dokonalá dovolenka a blízke termálne kúpalisko, to všetko a možno aj viac na Vás čaká ak zavítate do našich Apartmánov Cysel. Tešíme sa na Vás!