Krásne ubytovanie so super službami!

Na začiatku Demänovskej doliny, len 5 km od strediska Jasná, 800 m od Ski Žiarce a 10 km od Tatralandie. Zadarmo SkiBus - stojí pred objektom. Karty na zľavy LiptovCard a GoPass. Ponúkame tiché, kľudné ubytovanie v priestranných a komfortne zariadených štúdiách a apartmánoch, vybavených vlastnou kúpeľňou, kuchynkou, chladničkou, mikrovlnkou, LCD TV + SAT, WiFi internetom. Oplotený areál ponúka bezpečné parkovanie, upravenú záhradu s posedením, ohniskom, grilom, veľký altán s krbom, detské ihrisko s hojdačkami, šmýkačkou, pieskovisko, trampolínu.

Apartmán č. 1 (L) má dve miestnosti. Spálňu s manželskou posteľou a dennú izbu s kuchynským kútom, WC, sprchou, poschodovou posteľou a rozkladacím gaučom, TV, SAT, DVD. V kuchynke je chladnička, mikrovlnka, varná kanvica, el. platnička a základný riad na prípravu jednoduchých jedál. Vhodný pre 1 až 6 osôb.

Štúdio č. 2 (S) má jednu miestnosť. Vybavené TV, SAT, DVD, WC, sprchou, chladničkou, mikrovlnkou, varnou kanvicou, el. platničkou, základným riadom. Má manželskú posteľ (možnosť rozdelenia) a rozkladací gauč. Vhodné pre 1 až 4 osoby.

Apartmán č. 3 (M) má dve miestnosti, izbu s manželskou posteľou (možnosť rozdelenia) a miestnosť s rozkladacím gaučom, TV, SAT, WC, sprcha, kuchynský kút - chladnička, mikrovlnka, varná konvica, el. varičom a základný riad na ohriatie jednoduchého jedla. V podkroví je možnosť prespania ďalším osobám v skromnejších podmienkach. Vhodné pre 1 až 4 osoby (s využitím podkrovia až 7 - 8 osôb).

Apartmán č. 4 (XL) má dve miestnosti. Spálňa so 6 posteľami. Izba je v pôvodnom štýle z roku 1899. Druhá miestnosť je denná izba s kuchynským kútom vybaveným chladničkou, mikrovlnkou, var. konvicou, el. varičom, a základným riadom. Okrem toho má izba posteľ a rozkladací gauč, TV, SAT, DVD. Tento apartmán je vhodný pre skupinu max 9 osôb.

Štúdio č. 5 na prízemí. Vybavené TV, SAT, WiFi, WC, sprchou, chladničkou, mikrovlnnkou, varnou kanvicou, el. platničkou a potrebným riadom. Disponuje manželskou posteľou, poschodovou posteľou a rozkladacím gaučom. Vhodné pre 1 až 5 osôb.

Rodinné Štúdiá č. 6, č. 7 a č. 8 sú bezbariérové, na prízemí. Vybavené TV, SAT, WiFi, WC, sprchou, chladničkou, mikrovlnnkou, varnou kanvicou, el. platničkou a potrebným riadom. V každom sa nachádza manželská a poschodová posteľ. Štúdio vhodné pre 4 osoby.

Na prízemí sa nachádza veľká spoločenská miestnosť, kde sa podávajú raňajky, večere, prípadne kompletný catering pre spoločenské akcie. V prípade rezervácie celého objektu si môžete dohodnúť aj spoločenskú miestnosť.

Veľký záhradný altán s krbom, grilom a možnosťou varenia gulášu, s posedením pre celú spoločnosť je k dispozícii zdarma a je využívaný aj v zimnej sezóne. Detské ihrisko preliezky, hojdačky, trampolína, detský bazén a veľký trávnik ako ihrisko pre ďalšie športy, možnosť zapožičania športového náčinia, lopty, bicykla, ďalej zvyšujú komfort ubytovaných. V susedstve je tenisový kurt, v zime prírodné klzisko.

Parkovanie na uzatvorenom parkovisku v areáli objektu je bezplatné. Z apartmánov je dobrá dostupnosť na lyžiarske svahy Jasnej - 4 min. autom, 800 m - 5 min. peši na svahy Ski Žiarce. Vhodné pre rodinky s deťmi, páriky aj väčšie skupiny. Ponúkame slušné ubytovanie v peknom prostredí za dobré ceny.


Preferujeme: Rodiny s deťmi