Blízko Tatralandia, Lipt. Mara, Jasná

Apartmány Boss sa nachádzajú na Liptove, v tichej časti mesta Liptovský Mikuláš. Naším hosťom ponúkame ubytovanie v dvoch samostatných apartmánoch s francúzskym balkónom. Každý apartmán má kapacitu 5 lôžok (3 lôžka + rozkladacia pohovka s možnosťou 2 lôžok). Apartmány sú vybavené televízorom, satelitom, WiFi pripojením na internet, kúpeľňou s toaletou a zariadeným kuchynským kútikom s dvojplatničkou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou.

Samozrejmosťou je úschovňa bicyklov a lyží. Na dvore je pre Vás pripravený altánok s krbom s možnosťou opekania a grilovania s priateľmi a rodinou. K dispozícii je aj ohnisko a kotlík na guľáš. Parkovanie poskytujeme na súkromnom vonkajšom parkovisku.

Len 200 metrov od nás sú potraviny a výbornú pizzu Vám pripravia zhruba 150 metrov od apartmánov. Tiež je tu množstvo krčmičiek i nákupné centrá. Zhruba 10 minút autom od nás je aquapark Tatralandia. Zalyžujete si v jasnej (20 min. autom). Vodná nádrž Liptovská Mara je vzdialená len 500 metrov. V blízkom okolí sa tiež môžete venovať rybolovu, hubárčeniu, cyklistike a turistike v Nízkych a Západných Tatrách.