Príjemné apartmány za výhodné ceny

Apartmány Bojnice sú situované v príjemnej pokojnej časti kúpeľného mestečka Bojnice, vo vzdialenosti len 10 min. pokojnou pešou chôdzou od krásneho Bojnického zámku, známej zoologickej záhrady a termálneho kúpaliska Čajka. Ideálna poloha ubytovania v tichej lokalite neďaleko centra mesta je zárukou dovolenky plnej pokoja, relaxácie ako i aktívneho oddychu. Spríjemniť Váš pobyt si môžete taktiež relaxom v obľúbenom komplexe kúpeľov Bojnice s množstvom relaxačných a liečebných procedúr.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v 2 kompletne zariadených apartmánoch, ktoré sú umiestnené v samostatnej časti rodinného domu. K dispozícii pre Vás máme pripravený jeden apartmán s kapacitou pre 4 až 6 osôb a druhý väčší apartmán, ktorý je prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 5 až 7 hostí.

V kapacitne menšom apartmáne môžete využívať okrem kuchynky s jedálenskou časťou taktiež dve útulné dvojlôžkové spálne, z ktorých jedna disponuje možnosťou využitia dvoch prísteliek. Väčší apartmán je tvorený jednou dvojlôžkovou a jednou trojlôžkovou spálňou, príjemnou priestrannou spoločenskou miestnosťou s pohodlným posedením (možnosť dvoch prísteliek) a plne vybavenou kuchyňou vhodnou na prípravu vlastného stravovania. Samozrejmosťou oboch apartmánov je televízor, vlastná kúpeľňa s toaletou, rovnako ako aj samostatný vchod pre zabezpečenie maximálneho súkromia ubytovaných hostí.

V záhradnej časti ubytovania nechýba vonkajšia terasa s možnosťou príjemného posedenia a opekania na ohnisku. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní.