Blízko Liptovskej Mary a aquaparkov!

PROSÍM KONTAKTOVAŤ TELEFONICKY - VPRAVO KLIKNITE NA FORMULÁR A ZÍSKAJTE NÁŠ KONTAKT

Apartmány Bobrovník sa nachádzajú na okraji obce Bobrovník v tichom prostredí Liptova len 600 metrov od Liptovskej Mary.

Blízko to budete mať do Resortu Marina Liptov, kde sa preveziete na elektroloďke, zrelaxujete vo wellnesse, zacvičíte vo fittnes centre alebo sa naobedujete v dobrej reštaurácii. Zaujímavou je najmä turistika v okolí, ako napríklad do Kvačianskej a Prosieckej doliny, výstup na skalu Čereňová i Starý liptovský hrad. Zábavu zažijete vo vodnom raji Bešeňová, Aquaparku Tatralandia, kde sa najmä tí najmenší potešia Kontaktnej Zoo či Domu hore nohami. Lyžovačku si vychutnáte na svahoch lyžiarskych stredísk Jasná - Nízke Tatry a Ski Park Malinô Brdo - Ružomberok.

Celková kapacita apartmánov je 13 lôžok. Ubytovanie sa skladá zo 4 samostatných apartmánov, pričom je možné apartmány prenajať zakaždým jednej alebo viacerým skupinám hostí (podľa dohody s majiteľom). Jeden 4-lôžkový a jeden 5-lôžkový apartmán sú navyše bezbariérové.

Každý apartmán má vlastnú plne zariadenú kuchynku a samostatné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchovacím kútom + toaleta). Hosťom je k dispozícii priestranná spoločenská miestnosť s krbom a televízorom. V objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vo dvore nájdete veľký altánok s vonkajším krbom s možnosťou posedenia a grilovania. Ubytovanie je vhodné najmä pre rodinky s deťmi ale aj pre športovo založených, ktorí obľubujú aktívnu dovolenku. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Apartmánoch Bobrovník!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí