Luxusné apartmány na brehu jazera!

Apartmány Biela Farma sú najsevernejšie položené luxusné apartmány na Slovensku, nachádzajúce sa priamo na brehu novovybudovaného okrasného jazera na Orave, v tesnej blízkosti poľsko-slovenskej hranice. Vďaka vynikajúcej polohe v lone čistej oravskej prírody a bez ruchu veľkomesta sú apartmány ideálnou voľbou pre hostí milujúcich kľud, prechádzky, romantiku a relax v podobe turistiky alebo napríklad člnkovania. Pri výhľade na jazero plné rýb si môžete vychutnávať dokonalý kľud a pravú dovolenkovú atmosféru. Svieži horský vzduch a krásne okolité lesy Vám tu ponúkajú jedinečný balzam na dušu. Hostia hľadajúci aktívny oddych u nás nájdu skvelé miesto na pestovanie turistiky. Potešiť sa tak môžete z výstupov na vrch Pilsko, Babiu horu alebo hraničný hrebeň s Poľskom s nádherným výhľadom. Rovnako milovníci cyklistiky istotne ocenia veľmi dobre vyznačené okolité cyklotrasy. V rámci fakultatívnych výletov do okolia sa určite vyberte obdivovať krásu kráľovského parku Habsburgovcov či navštívte Múzeum pivovaru v blízkom poľskom Ziwci.

V zimnom období s tradične bohatou snehovou nádielkou sú tu vytvorené ideálne podmienky pre všetkých nadšencov lyžovania, snowboardingu, sánkovania či bežkovania. Len 5 minút cesty autom od ubytovania sa nachádza známe lyžiarske stredisko Korbielow s modernou sedačkovou lanovkou a viacerými lyžiarskymi zjazdovkami, ako aj lyžiarske stredisko Ski Grúniky Sihelné s možnosťou večerného lyžovania.

Celoročne Vám ponúkame luxusné ubytovanie v Apartmánoch Biela Farma s celkovou kapacitou 35 lôžok vrátane prísteliek. K dispozícii je Vám tu 5 priestranných mezonetových apartmánov s rozlohou 80 m2. Na prízemí každého apartmánu sa nachádza príjemná spoločenská miestnosť s priamym výstupom na terasu, v ktorej okrem krbu nechýba ani televízor so satelitným príjmom, rádio s CD prehrávačom a pohodlné posedenie na pohovke. Súčasťou tejto miestnosti je taktiež plne zariadená kuchyňa slúžiaca na prípravu Vašich obľúbených jedál, vybavená plynovou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením. Luxusný mini wellness si môžu hostia po príjemne strávenom dni vychutnať priamo v kúpeľni na prízemí apartmánov, ktorá je vybavená novou vírivou vaňou a samozrejme toaletou. Na poschodí všetkých apartmánov sa nachádzajú vždy dve spálne, jedna 4-lôžková izba s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, ako aj jedna 2-lôžková izba s manželskou posteľou a jedným menším lôžkom/prístelkou pre dieťa (do 160 cm). Pre dokonalú pohodu a súkromie hostí je každá spálňa ešte dovybavená vlastnou kúpeľnou so sprchovacím kútom a toaletou.

Vo vonkajšej časti ubytovania s nádherným jazierkom, terasou s posedením a výhľadom na pasúce sa ovečky si môžete v kruhu rodiny a priateľov napríklad ugrilovať oštiepok, klobásku či iné tradičné oravské pochutiny a dopriať si tak vysnívanú dovolenkovú pohodu. Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní, kde sa nachádza aj úschovňa na Vaše bicykle či lyže.

Na pozemku pri apartmánoch sa nachádzajú aj 3 jednoduchšie zariadené chatky patriace k apartmánovému komplexu, ktoré si je možné po dohode s majiteľom apartmánov prenajať. Dve chatky disponujú 8 lôžkami v štyroch spálniach a jedna chatka 10 lôžkami v 3 spálniach.

Príďte a osviežte svoju myseľ na rozprávkovom mieste - Bielej Farme. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá