V jeseni 2016 50% zľava do Gino Paradise

Apartmány BEST Bešeňová nájdete vo vyhľadávanej lokalite v obci Bešeňová, iba 600 metrov od termálneho kúpaliska Gino Paradise. Výborná poloha apartmánov ponúka príjemnú dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov pre všetky vekové kategórie. Na svoje si tu prídu dospelí, deti ale aj milovníci aktívneho a pasívneho oddychu.

Leto Vás zaručene zláka svojou pestrou ponukou možností trávenia voľného času. Vychutnávať si tu môžete relax v termálnych bazénoch, romantické prechádzky okolím, veľa turistických a cyklistických chodníčkov či posedenia s priateľmi v blízkych reštauráciách s kaviarničkami. Ani zima na Liptove sa určite nedá zahanbiť a poskytne Vám výbornú zábavu a oddych. Užijete si skvelú lyžovačku na perfektne upravených zjazdovkách iba 12 km vzdialeného lyžiarskeho strediska Ski Park Ružomberok - Malinô Brdo alebo v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku - Jasná Nízke Tatry (25 km).

Apartmány BEST Bešeňová poskytujú celoročne komfortné ubytovanie v štyroch apartmánoch s maximálnou kapacitou pre 13 osôb, nachádzajúcich sa v príjemnom rodinnom dome. Každý z apartmánov disponuje vlastným vchodom, čo zabezpečuje hosťom dostatok súkromia a pokoja. Zvoliť si tu môžete z nasledovných možností apartmánov:

- 1x štúdio s jednou 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou;
- 1x štúdio s jednou 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a jednou prístelkou;
- 2x identické štúdio s jednou 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a dvomi prístelkami.

Každý z apartmánov je vybavený televízorom so satelitným príjmom, rádiom, CD/DVD prehrávačom, trezorom a plne vybaveným kuchynským kútom. Na prípravu chutných jedál Vám tu určite poslúži elektrická dvojplatnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a chladnička. Samozrejmosťou všetkých apartmánov je vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je zaistené v priestoroch celého ubytovania.

V exteriéri je pre Vás pripravené ohnisko, gril a príjemne si posedíte aj v altánku či na terase s vonkajším posedením. Kým budete oddychovať na záhradnej hojdačke, Vaše deti sa vyšantia na veľkej záhrade, pieskovisku alebo sa pohojdajú na hojdačke. Pre priaznivcov cyklistiky zabezpečíme radi aj bicykle, ktoré spolu s lyžami vieme starostlivo uschovať.

Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri dome. Tešíme sa na Vašu návštevu!