Ideálne pre rodiny s deťmi

Apartmány Bara sa nachádzajú v predhorí Vysokých Tatier v obci Veľký Slavkov. Hosťom ponúkame ubytovanie v dvoch úplne samostatných apartmánoch. Každý apartmán ma vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňu s WC), kompletne zariadenú kuchynku, dve samostatné izby s dvoma posteľami a možnosťou prístelky. V každej izbe je televízor a DVD prehrávač s DVD filmami a rozprávkami pre deti, rádio s CD prehrávačom a bezplatné WiFi pripojenie na internet a satelit.

Objekt je oplotený vysokým dreveným plotom, ktorý poskytuje maximálne súkromie a bezpečie uzavretého areálu pre rodiny s deťmi. Na dvore sa nachádzajú dve záhradné posedenia s dreveným záhradným nábytkom a možnosťou grilovania.

Príďte na dovolenku s deťmi bez veľkého balenia. K dispozícii je okrem množstva hračiek, detská postieľka, prebaľovací pult s vaničkou, stolička na kŕmenie. Pri objekte je drevené ihrisko preliezky, šmýkačka, hojdačky a pieskovisko s hračkami.

Vysoké Tatry, ale aj popradský Aquapark ponúkajú krásne strávenú rodinnú dovolenku. Blízko domu je aj zástavka TEŽ, ktorá jazdí každú hodinku do Popradu a Vysokých Tatier. Čerstvé pečivo a mliečne výrobky sú dostupné každý deň v 3 obchodoch v blízkosti domu. Dve reštaurácie s dobrou ponukou a výbornými cenami prispejú ku pohode na Vašej dovolenke.