Štýlové ubytovanie blízko Gino Paradise!

Apartmány Arlan sú situované v známej obci Bešeňová na Liptove, vo vzdialenosti len 800 metrov od vyhľadávaného termálneho kúpaliska Bešeňová. Ide o novopostavený komplex apartmánov, poskytujúci celoročne komfortné ubytovanie s výbornou polohou v blízkosti všetkých známych atrakcií Liptova.

Okrem skvelého relaxu v areáli vodného raja Bešeňová si Váš pobyt môžete spríjemniť návštevou neďalekého aquaparku Tatralandia (16 km). V blízkom okolí sa môžete naplno venovať spoznávaniu krásnej okolitej prírody Nízkych a Západných Tatier. Blízko to budete mať aj k známym demänovským jaskyniam, Stanišovskej jaskyni, Liptovskej Mare či archeoskanzenu Havránok. V zimnom období si výborne zalyžujete v lyžiarskych strediskách Ski Park Ružomberok a Jasná Chopok - Nízke Tatry.

Počas celého roka Vám ponúkame komfortné ubytovanie v novopostavenom apartmánovom dome - Apartmány Arlan, ktorého súčasťou je 5 moderne zariadených apartmánov s celkovou kapacitou pre 32 osôb. Vítané sú u nás tak páry či rodinky s deťmi, ktoré si pre seba rezervujú len jeden apartmán, ale aj väčšie skupiny hostí, ktoré si prenajmú celý apartmánový dom.

Vybrať si tu môžete spomedzi dvoch typov apartmánov:

- 1x apartmán V.I.P pre 2 až 4 osoby, tvorený spálňou s manželskou posteľou, obývacou miestnosťou s veľkým televízorom, pohodlnou rozkladacou pohovkou (s možnosťou prespania pre 2 osoby) a kuchynskou časťou, ako aj kúpeľňou s rohovou vaňou a toaletou.

- 4x apartmán pre 5 až 7 osôb, tvorený spálňou s manželskou posteľou a poschodovou posteľou so spodným rozšíreným lôžkom pre 2 osoby a vrchným klasickým lôžkom pre 1 osobu. Súčasťou každého apartmánu je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a obývacia miestnosť s veľkým televízorom, pohodlnou rozkladacou pohovkou (s možnosťou prespania pre 2 osoby) a kuchynskou časťou.

Vo všetkých priestoroch ubytovania je zaistené WiFi pripojenie na internet. Hostia môžu využívať aj spoločnú herňu s možnosťou hrania PlayStation, stolového futbalu, šípok, kartových ako aj iných spoločenských hier. Pre príjemný oddych poslúži tiež vonkajší altánok s posedením (pre 14 osôb), záhradným krbom, grilom či kotlíkom. Pre deti je k dispozícií trampolína, stolný tenis, rôzne hojdačky, šmýkačky a iné loptové hry.

V tesnej blízkosti je Vám k dispozícii aj veľké futbalové a multifunkčné ihrisko. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní.

Srdečne Vás pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu! :)