Len 800 metrov od termálneho kúpaliska

Apartmán Anita sa nachádza vo Veľkom Mederi v okrese Dunajská Streda. Hosťom ponúkame ubytovanie na prízemí rodinného domu so samostatným vchodom, v tichom prostredí pri lese, približne 800 metrov od termálneho kúpaliska. Ubytovanie je ideálne aj pre rodinky s deťmi.

K dispozícii sú dve trojlôžkové izby s možnosťou prístelky. Každá izba má televízor a vlastnú kúpeľňu s toaletou. Kuchyňa je spoločná s kompletným vybavením, varičom, mikrovlnkou, hriankovačom, kávovarom, rýchlovarnou kanvicou a 2x chladničkou,. Nechýba ani spoločenská miestnosť s posedením s možnosťou stolovania. V celom objekte aj na dvore areálu, je WiFi internet zadarmo.

Parkovanie máte vo dvore, na ktorom sa nachádza priestranný altánok s grilom s možnosťou opekania a grilovania, varením v kotlíku. Voľné chvíle si spríjemníte hraním stolného tenisu alebo basketbalu. Najmenší návštevníci sa dozaista potešia detskému ihrisku s pieskoviskom, hojdačkou, šmýkalkou, trambolínou, domčekom, veľkým trávnatým povrchom a kopou hračiek (trojkolka, roller, hopsadlá...).

Oproti ubytovaniu je malá reštaurácia s možnosťou celodenného stravovania + alko, nealko nápoje s možnosťou prenesenia do nášho areálu. Tešíme sa na Vašu návštevu.