Len 800 metrov od termálneho kúpaliska

Apartmán Anita sa nachádza vo Veľkom Mederi v okrese Dunajská Streda. Hosťom ponúkame ubytovanie na prízemí rodinného domu so samostatným vchodom, v tichom prostredí pri lese, približne 800 metrov od termálneho kúpaliska. Ubytovanie je ideálne aj pre rodinky s deťmi.

K dispozícii je apartmán s dvomi 2-lôžkovými spálňami, každá s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Kuchyňa je s kompletným vybavením - dvojplatničkou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Nechýba ani spoločenská miestnosť s posedením s možnosťou stolovania a jednou prístelkou. V celom objekte aj na dvore areálu, je zabezpečené WiFi pripojenie na internet zadarmo.

Parkovanie máte zaistené vo dvore, na ktorom sa nachádza priestranný altánok s grilom s možnosťou opekania, grilovania a varenia v kotlíku. Najmenší návštevníci sa dozaista potešia detskému ihrisku s pieskoviskom, hojdačkou, šmýkačkou, trampolínou, domčekom, veľkým trávnatým povrchom a kopou hračiek (trojkolka, roller, hopsadlá, ...).

Oproti ubytovaniu sa nachádza malá reštaurácia s možnosťou celodenného stravovania (alko, nealko nápoje s možnosťou prenesenia do nášho areálu). Tešíme sa na Vašu návštevu.