Komfortné ubytovanie za skvelé ceny!

Apartmány Amira sa nachádzajú v atraktívnom kúpeľnom mestečku Veľký Meder, vo vzdialenosti len 10 minút pokojnou pešou chôdzou od areálu termálneho kúpaliska Thermal Corvinus. Vďaka svojej výbornej polohe ako aj celoročnému využitiu predstavujú apartmány ideálne ubytovanie pre skupiny priateľov a známych, pracujúcich ako aj rodiny s deťmi.

V areáli blízkeho termálneho kúpaliska si zaplávate vo veľkom množstve bazénov, zrelaxujete sa v klasickej fínskej saune a infra saune wellness centra či využijete bohaté služby, ktoré ponúka toto kúpeľné stredisko. V letnom období sa príjemne osviežite aj na vodnom diele Gabčíkovo, vzdialenom asi 15 km od ubytovania. Deti sa skvelo zabavia v Zoo Malkia parku plnom mačkovitých šeliem (vzdialenom asi 30 km). Počas celého pobytu si vychutnáte chutné jedlo a nápoje v množstve miestnych reštaurácií a barov. Oddýchnuť si môžete aj pri príjemných prechádzkach mestom, ktoré sa pýši svojou jedinečnou históriou.

Apartmány Amira Vám dokážu poskytnúť skvelé ubytovanie v dvoch samostatných apartmánoch s celkovou kapacitou pre 8 osôb. Aj preto tu tak môže prežiť skvelý pobyt jedna väčšia rodina s deťmi ako aj navzájom dve samostatné menšie skupinky hostí.

Oba apartmány sú 4-lôžkové a disponujú spálňou s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. Na požiadanie je v spálňach možné využiť aj jednu detskú postieľku. Vo výbave každého apartmánu nechýba televízor so satelitným príjmom, vlastná kuchyňa a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Súčasťou vybavenia oboch kuchýň je elektrická dvojplatnička, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica. Svoje pripravené pokrmy si tu vychutnáte na jedálenskom posedení. V priestoroch celého ubytovania je zabezpečené bezplatné káblové aj WiFi pripojenie na internet.

Tráviť svoj voľný čas môžete tiež na vonkajšej terase apartmánov s posedením. Grilované špeciality si tu pripravíte na grile, prípadne na vonkajšom krbe. Deti sa vyhrajú s hračkami ako aj pri hraní futbalu. V letnom období je pre ne pripravený taktiež detský bazén či trampolína. Parkovanie áut je zabezpečené priamo v uzavretom - oplotenom dvore ubytovania.

Hosťom ponúkame kvalitu za dobrú cenu. U nás budete zaručene spokojní. Tešíme sa na Vašu návštevu v Apartmánoch Amira!