Apartmány priamo oproti VODNÉMU RAJU!

Apartmány ALMA sú situované v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov, v kúpeľnej obci Vyhne, priamo oproti Vodnému raju Vyhne s termálnymi bazénmi a toboganmi. Celoročne si u nás preto môžete dopriať dovolenku plnú relaxu a oddychu, ktorý si vychutnáte nie len v bazénoch s termálnou vodou ale aj v relaxačnej časti vodného raja s wellness službami či v športovom centre. Blízke okolie je navyše bohaté na mnoho prírodných krás, turistických chodníkov či historických pamiatok. Nuda Vám u nás preto hroziť určite nebude.

Ponúkame Vám pohodlné ubytovanie v 4 pekne zariadených apartmánoch, ktoré disponujú samostatnými vchodmi. Kapacita každého apartmánu predstavuje 5 pevných lôžok s možnosťou 2 prísteliek. Prízemie všetkých apartmánov je tvorené z kompletne vybavenej kuchynky, vhodnej na prípravu chutných domácich jedál a vlastnej kúpeľne so sprchovým kútom, umývadlom a toaletou. Nechýba tu ani príjemná spoločenská hala s krbom, televízorom, možnosťou jednej prístelky a jedálenským posedením. Poschodie každého apartmánu je tvorené dvomi spálňami, jednou dvojlôžkovou s možnosťou jednej prístelky a jednou trojlôžkovou izbou. Z balkónov jednotlivých apartmánov je dokonalý výhľad na celý Vodný raj. Pre rodinky s deťmi navyše radi poskytneme detskú postieľku.

Príjemne posedieť a oddychovať môžu hostia v altánku s vonkajším posedením, otvoreným ohniskom, možnosťou grilovania a varenia chutného kotlíkového gulášu. Ku každému apartmánu navyše patrí vlastné vonkajšie posedenie. Parkovanie je bezproblémové, priamo pri apartmánoch.