Apartmany s bazenom pri Lučenci

Moderne zariadené Apartmány Alex nájdete v pokojnej obci Kalonda, iba 2 km od Aquaparku Novolandia, v okrese Lúčenec. V objekte sa nachádza celoročne vykurovaný krytý bazén.

Kúpalisko Novolandia je známe svojím minerálnym zložením, ktoré je podobné morskej vode. K dispozícii sú Vám tri bazény s teplotou vody od 28 - 38 °C. Ak by ste zatúžili po zmene, ďalšie mestské kúpalisko nájdete v Lúčenci, prípadne sa celoročne zabavíte aj na termálnom kúpalisku Aquatermal Strehová. Nadšencom histórie odporúčame navštíviť Fiľakovský hrad, hrad Šomoška i Soví hrad. Zaujímavosťou v tejto oblasti je Európsky unikát, tzv. Kamenný vodopád, ide o čadičový vodopád, ktorý vznikol stuhnutím lávy za špecifických podmienok. Na milovníkov koní čaká Ranč Megi, kde si môžete zajazdiť na 12 koňoch a dvoch poníkoch. V zime si príjemne zalyžujete v lyžiarských strediskách Látky Kočanda, Ski Centrum Kokava Línia.

U nás v Apartmánoch Alex s kapacitou pre 24 osôb Vás radi ubytujeme počas celého roka. Na výber máte z týchto ubytovacích jednotiek:
- jednej 2-lôžkovej izby s dvomi samostatnými lôžkami,
- jednej 6-lôžkovej izby s manželskou posteľou a štyrmi samostatnými lôžkami,
- štyroch plne klimatizovaných 4-lôžkových apartmánov s jednou spálňou, manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami.

Všetky izby aj apartmány disponujú s takmer totožným vybavením. Okrem príslušného počtu lôžok disponujú televízorom a niektoré aj balkónom (apartmán č. 3 a izba č. 4). V apartmánoch si vlastné jedlá pripravíte v plne vybavenom kuchynskom kúte s jedálenským posedením, elektrickým sporákom (príp. keramickou varnou doskou), elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mrazničkou. Taktiež má každý apartmán vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom (hydromasážnou vaňou - apartmán č. 6), umývadlom, uterákmi, stojanom na sušenie prádla a toaletou. Izby č. 4 a 5 disponujú spoločným kuchynským kútom a kúpeľňou (na chodbe). V celom objekte majú hostia možnosť využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Počas pobytu si hostia môžu zrelaxovať a príjemne zaplávať v celoročne vyhrievanom krytom bazéne, nachádzajúcom sa v samostatnej budove s toaletou a sprchovacím kútom. Posedieť, niečo chutné uvariť alebo ugrilovať na grile si môžete na terase alebo v altánku s posedením. Takisto si tu môžete zahrať hru šípky, volejbal, i bedminton. V prípade záujmu Vám zapožičiame bicykle, detskú postieľku a stoličku na kŕmenie. Detičky sa zaiste potešia pieskovisku s hračkami, detskému kútiku, hojdačke, preliezkam a šmýkačke. Ak prídete s bicyklami, tieto si bezpečne odložíte v miestnosti na to určenej. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené pod prístreškom v altánku. Presvedčili sme Vás? Vyberte sa teda k nám! Čaká tu na Vás "morská" voda, jedinečná atmosféra a vytúžený oddych...


Preferujeme: Rodiny s deťmi