Privítame Vás celoročne

Apartmány Alenka sa nachádzajú v tichej časti mesta Štúrovo, neďaleko termálneho kúpaliska.

Pozývame Vás oddýchnuť si v našich apartmánoch v kúpeľnom mestečku Štúrovo. Leží na hraniciach s Maďarskom a mestom Ostrihom s krásnou Bazilikou a mnohými historickými pamiatkami.

Našim hosťom ponúkame ubytovanie v dvoj-, troj-, štvor- až šesť-lôžkových apartmánoch, v ktorých je možné využiť 1 až 2 prístelky. Každý apartmán má televízor so satelitným príjmom, vlastné sociálne zariadenie (sprcha a toaleta) a vlastný kuchynský kút vybavený chladničkou, varičom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kuchynským riadom.

Pri každom apartmáne je kryté vonkajšie posedenie. Návštevníci si môžu pripraviť pochúťky na priestrannom krytom grile. Na deti čaká veľké detské ihrisko, hojdačky, preliezka a pieskovisko.

Cena apartmánu je rozdielna podľa sezóny, menší apartmán č.1 pre 2 - 3 osoby je v cene od 140 do 210 EUR/týždeň, väčší apartmán č.2 pre 4 osoby od 178 do 280 EUR/týždeň, veľké apartmány č.3 pre 4 - 5 osôb od 196 do 320 EUR/týždeň. Pre 2 rodiny (6 - 7 osôb) máme k dispozícii veľký dvojizbový apartmán za super cenu od 256 do 420 EUR/týždeň podľa sezóny a počtu osôb. Parkovanie je zadarmo v uzamknutom dvore. Prístup autom je možný celoročne.

Poloha: Apartmány sa nachádzajú 100 metrov od pizzerie a reštaurácie, autobusovej zastávky, 200 m od supermarketov Billa, Lidl a ďalších obchodov a reštaurácií.

Môžete si zo sebou vziať aj Vášho malého psíka.