Blízko Slov. raja, nízka cena, komfort

Apartmány a Chata Agnesa sú situované v príjemnom prostredí obce Hrabušice, predstavujúcej vstupnú bránu do nádhernej prírody Národného parku Slovenský raj. Ideálna poloha ubytovania zaručuje našim hosťom široké možnosti aktívneho oddychu, turistiky a návštevy blízkych historických a kultúrnych pamiatok Spiša.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v plne vybavených apartmánoch a chate, ktoré sú Vám k dispozícii ako dva samostatne stojace objekty bez prítomnosti majiteľov. Vítané sú u nás rodinky s deťmi, školské výlety, školy v prírode i väčšie skupiny. V prípade záujmu Vám poskytneme apartmány a chatu ako jeden celok. Na priestrannej záhrade máte taktiež možnosť stanovať po dohode s majiteľmi.

Vybrať si u nás môžete spomedzi 6 komfortne vybavených jednoizbových apartmánov s kapacitou 2, 3, a 4 a 5 lôžok. Súčasťou každého apartmánu je okrem spálňovej časti aj kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením a vlastná kúpeľňa s toaletou. K výbave všetkých apartmánov patrí televízor so satelitom, video, rádio a CD/DVD prehrávač. Samozrejmosťou je aj bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemný oddych si môžu hostia dopriať v záhradnej časti s terasou a altánkom s možnosťou vonkajšieho posedenia, opekania a grilovania. Pre Vaše ratolesti tu máme pripravené detské ihrisko, pieskovisko s hračkami, detský bazén a trampolínu. Parkovanie je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.