Pohodlné ubytovanie v pokojnom prostredí

Apartmány ADEX sa nachádzajú v pokojnej časti na okraji malebnej podtatranskej obce Stará Lesná. Okolitá krásna príroda Vysokých Tatier umožňuje dostatok možností na aktívny oddych, turistiku, cyklistiku či návštevu blízkych tatranských stredísk ako Tatranská Lomnica či Starý Smokovec.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v dvoch pekne zariadených apartmánoch, umiestnených v samostatnej časti rodinného domu s vlastným vchodom. Každý z apartmánov disponuje televízorom so satelitom, rádiom, vlastnou kúpeľňou s toaletou a v neposlednom rade aj plne vybavenou kuchynkou na prípravu vlastnej stravy. Súčasťou je taktiež bezplatné WiFi pripojenie na internet. Vybrať si tu môžete z nasledujúcich variantov apartmánov:

- štvorposteľový podkrovný apartmán s jednou spálňou so 4 lôžkami, obývacej miestnosti s kuchynkou a sedením, kúpeľňou s vaňou a toaletou.
- štvorposteľový apartmán s balkónom, ktorého súčasťou je spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rozkladacou posteľou pre 2 osoby, sedenie s televízorom a vstupná miestnosť s kompletne zariadenou kuchynkou so sedením, kúpelňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Ubytovaní hostia môžu využívať vonkajšie záhradné posedenie s možnosťou grilovania. S parkovaním mať problém u nás nebudete, je možné priamo pri dome.