Luxusné apartmány, samostatná drevenička

Pozývame Vás do našich Apartmánov a dreveničky U Ježka, ktoré sa nachádzajú pod Belianskymi Tatrami, v atrakciami zaujímavej obci Ždiar. Rodinné wellness spolu s raňajkami formou bufetu v apartmánoch, alebo dokonalé súkromie v samostatnej dreveničke sú dôvody prečo kliknúť a rezervovať si pobyt u nás.

Celoročne sa môžete prísť ubytovať do luxusných Apartmánov a tradičnej dreveničky U Ježka, ktorých kapacita apartmánov je 40 osôb a dreveničky 12 osôb.

• Apartmány U Ježka – celkom máme 10 apartmánov, každý s kapacitou pre 4 osoby. V každom je k dispozícii manželská posteľ, oddelené lôžko a výsuvné lôžko. Súčasťou je vždy aj televízor so satelitným príjmom, kompletne zariadená kuchyňa (indukčná varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička, mraznička) a kúpeľňa so sprchovacím kútom, fénom a toaletou. Štyri apartmány sú naviac s balkónom Samozrejmosťou v celom apartmánovom dome je WiFi pripojenie na internet.

V prízemí apartmánového domu sa podávajú raňajky v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom a sedením. Táto miestnosť slúži ako jedáleň aj zasadačka s projektorom, s monitorom a možnosťou zapožičania techniky. K dispozícii je taktiež rodinné wellness s tromi saunami, kúpeľňou s toaletou a dvomi oddelenými toaletami. Vonku je pripravené posedenie na terase, gril, kotlík a záhradný domček pre úschovu bicyklov a lyží. Parkovanie na oplotenom pozemku je samozrejmosťou.

• Drevenička U Ježka – je samostatne stojaci objekt pre 12 osôb, ktorý stojí oproti apartmánovému domu. Pekné chvíľky tu prežijete v obývacej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, posedením, CD/DVD prehrávačom, spoločenskými hrami a rádiom. Nechýba tiež kuchyňa, kde je indukčná varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička, mraznička a posedenie. V rámci dreveničky máme tri 4-lôžkové spálne (manželská posteľ + dve oddelené lôžka v každej), kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletou a oddelenú toaletu. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi internetové pripojenie, posedenie na terase na záhrade s možnosťou grilovania a parkovanie vo dvore.

Tešíme sa na Vás!

Ždiar je turisticky atraktívna obec počas celého roka. Ojedinelá ľudová architektúra, jedinečná okolitá príroda, cyklotrasy aj chodníky pre bežcov či peších turistov si Vás získajú. Vyhľadávaný je však aj Chodník korunami stromov, slnečné hodiny, Izba ľudových tradícií, rozhľadňa Bachledova dolina a mnoho ďalšieho. Nevynechajte ani okolité golfové ihriská, termálne kúpaliská či wellnessy. V zime si zalyžujete v Bachledovej aj Monkovej doline.