Pri lese blízko termal park, SKI Oravice

Apartmány a Chata Giewont sa nachádzajú v prekrásnom lesnom prostredí dedinky Oravice, ktorá patrí medzi obľúbené rekreačné oblasti na Orave. Naše ubytovanie je vhodné najmä pre rodinky s deťmi a skupinky dobrých priateľov.

V Oraviciach na Vás čaká prekrásna oravská príroda a rôzne zaujímavé atrakcie v blízkom i širšom okolí. Priamo v dedinke sa nachádza známy Meander park Oravice, kde dospelí zrelaxujú vo wellness centre a tí najmenší sa dosýta vyšantia v detskom kútiku i na rôznych vodných atrakciách. Za spoznávaním kultúry a histórie Slovákov sa Vám oplatí zájsť do Múzea oravskej dediny v Zuberci, v blízkosti ktorého sa nachádza aj zaujímavá Brestovská jaskyňa. Počas zimného obdobia si lyžiari a snowboardisti prídu na svoje v lyžiarskom stredisku Meander Skipark Oravice.

V našej chate Vás srdečne privítame počas celého roka. Chata disponuje celkovou kapacitou 20 lôžok vrátane prísteliek. Na výber máte z dvoch 3-lôžkových apartmánov s možnosťou prístelky na prízemí a v chate na poschodí.

APARTMÁNY - Bezbariérové apartmány s celkovou kapacitou pre 8 osôb sú identicky riešené a každý disponuje vlastným vchodom z terasy. V každom z nich sa nachádza jedna miestnosť s manželskou posteľou a samostatným lôžkom s prístelkou. Tu si príjemne posedíte pri krbe, pozriete si televízor alebo uvaríte vlastné jedlá v kuchynke vybavenej elektrickým varičom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Samozrejmosťou každého apartmánu je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

CHATA - Na poschodí chaty sa nachádza samostatná časť s kapacitou pre 12 osôb vrátane prísteliek. Na prvom poschodí je situovaná spoločenská miestnosť s balkónom, krbom, televízorom a rozkladacou pohovkou, ktorú využijete aj ako prístelku pre dve osoby. So spoločenskou miestnosťou je prepojená kuchynka vybavená elektrickým varičom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Využijete tu rovnako kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. V prípade potreby sa tu nachádza aj miestnosť na odkladanie lyží. Na druhom poschodí chaty si oddýchnete v jednej 2-lôžkovej spálni a jednej 2-lôžkovej spálni s prístelkou. K dispozícii je tu tiež ďalšia kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Podkrovie tvorí jedna 5-lôžková spálňa.

Maximálny komfort z ubytovania Vám dotvorí grilovanie alebo opekačka v altánku. Detičky sa potešia najmä veľkej záhrade s detským ihriskom s hojdačkami, preliezkami a šmýkačkou. Vaše autá si pohodlne zaparkujete priamo na parkovisku pri chate. Príďte stráviť pekné chvíle s rodinkou a najbližšími do našich Apartmánov a Chaty Giewont. Tešíme sa na stretnutie s Vami.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá