18% ZĽAVA (február - marec 2019)

SME INÍ AKO INÍ!
CENOU, KOMFORTOM A PRÍSTUPOM...

Krásne a útulné ubytovanie apartmánového typu za rozumnú cenu na okraji Bratislavy. K tomu útulná rodinná reštaurácia a kaviareň, skvelý bar, letné terasy, celoročná zimná záhrada pre cca 20 osôb. To všetko kúsok od diaľničného privádzača Stupava (2 km). Kto hľadá ticho a pokoj, avšak neďaleko centra, už hľadať nemusí... Sme ideálnou voľbou :).


WiFi ZDARMA
DETSKÁ POSTIEĽKA ZDARMA
DIEŤA DO 5 ROKOV - ZDARMA
PARKOVANIE - ZDARMA
RAŇAJKY PODÁVANÉ FORMOU ŠVÉDSKYCH STOLOV
RECEPCIA 09:00 - 21:00

Štýlové, malé, stredné i veľké apartmány, dokonalé vybavené všetkým potrebným: vlastnou kúpeľnou s toaletou (sprchovací kút alebo plastová vaňa), kuchynkou či kuchyňou, ďalej chladničkou, LCD televízorom, HiFi vežou či rádiom. Pohodlné postele s kvalitnými matracmi sú zárukou príjemného a nerušeného spánku. Vo väčšine apartmánov nájdete i automatickú práčku, vo vybraných apartmánoch i klimatizáciu. Všetky apartmány sú pokryté kvalitným WiFi FREE internetovým signálom.

Výborné raňajky ponúka reštaurácia VILLA IVICA hosťom už od 08:00 hod. Obedy "a la carte" či bohaté denné menu od pondelka do piatka, v cene už od 4,50 EUR (polievka, hlavné jedlo, nealko-nápoj ZDARMA) ponúkame našim hosťom už od 11:30 hod. V ponuke nápojov nájdete značkové kvalitné pivá (PILSNER URQUEULL, GAMBRINUS, BIRELL...), vybrané vína, značkové destiláty a liehoviny, a samozrejme i čapovanú KOFOLU alebo VINEU. Obslúži Vás pozorný a príjemný personál, recepcia je k dispozícii denne od 9:00 do 21:00 hod., a to celých 365 dní v roku.

Ponúkané komfortné apartmánové ubytovanie je ideálne i pre väčšie skupiny, či rodiny s deťmi. Sme vhodní aj pre komorné, napr. jednodňové, prípadne víkendové romantické pobyty. Taktiež sme ideálnym variantom ubytovania na Vašich služobných cestách v Bratislave, cenovo neporaziteľní pri kratších, pravidelne sa opakujúcich pobytoch v priebehu roka.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí