TOP apartmány s výhľadom na Tatry

Štýlové apartmány sú situované v nádhernom prostredí rázovitej podtatranskej obce Ždiar, nachádzajúcej sa v krásnej panenskej prírodnej scenérii Belianskych Tatier. Vďaka výbornej polohe apartmánov v najkrajšej a najbohatšej časti Vysokých Tatier, v blízkosti jaskýň, termálnych kúpalísk, lyžiarskych stredísk, kultúrnych a historických pamiatok, si u nás počas dovolenky nájde každý hosť vlastný zdroj oddychu.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v komfortne zariadených 7 apartmánoch, ktoré sú súčasťou Apartmánového komplexu Mountain Resort. Všetky apartmány sú vybavené štýlovým interiérom s ohľadom na maximálny komfort a pohodlie našich hostí. Vybrať si môžete spomedzi 5 apartmánov s jednou spálňou s dvomi manželskými posteľami alebo 2 apartmánov, ktoré disponujú dvomi spálňami s manželskými posteľami. Súčasťou všetkých apartmánov je okrem spálňovej časti príjemná obývacia miestnosť s posedením a LCD televízorom, jedálenská časť a nadštandardne vybavená kuchyňa s možnosťou prípravy chutných jedál. Samozrejmosťou apartmánov je WiFi pripojenie na internet, vlastná kúpeľňa s toaletou a väčšina z nich disponuje taktiež balkónom.

V areáli komplexu sú ubytovaným hosťom k dispozícii služby výbornej reštaurácie s ponukou lahodných jedál domácej, ale i zahraničnej kuchyne. V blízkosti apartmánov si môžete dopriať relax v saune alebo jacuzzi. Pre najmenších je tu pripravené detské ihrisko s prieliezkami, hojdačkami, šmýkačkou, pieskoviskom či trampolínou. Parkovanie je zabezpečené priamo pri ubytovaní.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá