Útulný nový apartmánik pre rodinky

Rozhodli ste sa pre trávenie Vašej dovolenky či pobytu na Liptove? Tak príďte k nám, do Apartmánového domčeku Max, ktorý sa nachádza v pokojnom prostredí Partizánskej Ľupče, v Nízkych Tatrách.

Okolitá príroda je pekným miestom pre cyklistiku, turistiku ako i zber lesných plodov či hríbov. Dobre padne i rekreácia na Liptovskej Mare s množstvom aktivít (rybolov, plavba loďou, jazda na skútroch, plávanie) alebo oddych v bazénoch Vodného raja v Bešeňovej, Aqua-Vital Parku v Lúčkach či Aquaparku Tatralandia. Nenáročná turistika s kúskom histórie sa dá poznávať v Archeoskanzene Havránok alebo v Skanzene Vlkolínec. Odporúčame Vám i výlety do Zoo Kontakt, Tatrapolisu - Sveta miniatúr alebo niektorej z blízkych jaskýň. Lyžovanie je možné v lyžiarskych strediskách Ski Žiarce - Pavčina Lehota, Ski Park Ružomberok Malinô Brdo aj Jasná Nízke Tatry.

Každý deň v roku sa môžete ubytovať u nás, v Apartmánovom domčeku Max, ktorý disponuje kapacitou pre 4 až maximálne 5 osôb. Vhodným je tak pre rodinku s deťmi, páry, seniorov či menšiu skupinku priateľov.

Rodinnú atmosféru domova Vám už pri vstupe do domčeka zaistí jeho moderné vybavenie. Spoločný čas si užijete v obývacej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, spoločenskými hrami a gaučovým sedením. Miestnosť je zároveň prepojená so štýlovou kuchyňou s keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s výparníkom a jedálenským sedením s barovými stoličkami.

Odpočinúť si po pekne strávenom dni sa dá v spálni, ktorú tvorí manželská a poschodová posteľ. Zo spodnej časti poschodovej postele sa dá vysunúť lôžko slúžiace ako prístelka pre ďalšiu osobu. Komfort v celom ubytovaní zaisťuje tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Spojiť sa s okolitým svetom môžete u nás aj cez bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Východ slnka spolu so štebotaním vtákov zažijete na teraske s posedením. Odtiaľto dohliadnete i na deti, ktoré sa zahrajú na pieskovisku alebo sa pohojdajú na hojdačke. K dispozícii je Vám tu tiež i altánok s grilom, záhradným krbom a hojdacou sieťou. Pre milovníkov športu máme pripravené k zapožičaniu štyri bicykle. Mysleli sme na parkovanie áut, ktoré je možné priamo pri ubytovaní.

Ak chcete prežiť naozaj výbornú dovolenku v súkromí, v jednej z malebných obcí na Liptove, určite nás neváhajte kontaktovať. Tešíme sa na Vás v Apartmánovom domčeku Max!