S možnosťou jazdenia na koni pre deti!

Apartmánový dom Viola je situovaný v pokojnom prostredí mestečka Štúrovo na južnom Slovensku, len pár minút od areálu termálneho kúpaliska Vadaš. Kúpalisko Vám okrem kúpania a zábavy v termálnych bazénoch ponúka aj rôzne možnosti aktívneho oddychu či relaxu. Počas Vášho pobytu sa tu môžete venovať rybolovu, člnkovaniu či vodnému bicyklovaniu na jazere, hraniu tenisu, futbalu, volejbalu, minigolfu alebo adrenalínovejším zábavám ako go-kart a jazdenie na motokárach či štvorkolkách. Vďaka výbornej polohe ubytovania si tu prídu na svoje taktiež milovníci romantických prechádzok alebo kultúrno-historických pamiatok, ktorí si tu môžu dosýta vychutnávať prekrásny výhľad na neďalekú ostrihomskú katedrálu v Maďarsku.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v Apartmánovom dome Viola, ktorý disponuje celkovou kapacitou 38 lôžok (vrátane prísteliek). Hostia si tu môžu vybrať spomedzi jedného 2-lôžkového, dvoch 3-lôžkových a piatich 4-lôžkových apartmánov (s možnosťou využitia dvoch prísteliek), vybavených televízormi. Každý apartmán má vlastný vchod a je jednoducho a účelne zariadený nábytkom a posteľami, kde si môžete príjemne oddýchnuť a načerpať novú energiu. Keď dostanete chuť na niečo dobré alebo si chcete pripraviť svoje obľúbené jedlá, je to možné v plne zariadenej kuchynke každého apartmánu, kde nechýba plynový sporák s rúrou, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a jedálenské posedenie. Súčasťou prízemných apartmánov sú terasy so záhradným posedením, naopak v apartmánoch na poschodí objektu môžete relaxovať na balkónoch. Vo všetkých apartmánoch je rovnako samozrejmosťou vlastná kúpeľňa s toaletou ako aj zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemne posedieť a relaxovať môžu hostia v rozľahlej záhrade domu s vonkajším posedením, dvomi altánkami s krbom a grilom, ako aj ohniskom s možnosťou zapožičania kotlíka na varenie kapustnice. Pre Vaše ratolesti je tu pripravené detské pieskovisko s domčekom a hojdačkami. K dispozícii je Vám tu aj vyhradený zatrávnený priestor na hranie stolného futbalu či stolného tenisu, ako aj domáca kolková dráha či záhradná hojdačka. Našim hosťom radi zabezpečíme možnosť jazdenia na koni (pre deti) alebo koči (pre dospelých). Bezplatné a pohodlné parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní.

Ubytovanie v Apartmánovom dome Viola je vhodné najmä pre rodiny s deťmi, jednotlivcov či väčšie skupiny hostí, ktorí si chcú svoju dovolenku užiť naplno! Tešíme sa na Vašu návštevu.