Celý objekt iba za 250 EUR za noc !

Apartmánový dom Tomino je situovaný v príjemnej časti centra malebnej obce Radava, vo vzdialenosti len 3 km od známeho a obľúbeného termálneho kúpaliska Podhájska.

Celoročne si tak u nás môžu ubytovaní hostia vychutnávať relax vo viacerých bazénoch termálneho kúpaliska s geotermálnou vodou ako i kvalitné služby novovybudovaného wellness centra Aquamarín, ktorého súčasťou je vitálny svet s ponukou viacerých sáun, vnútorný bazénový svet s vírivými bazénmi či krásna menšia botanická záhrada. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj príjemnými prechádzkami okolím, spoznávaním miestnej histórie prostredníctvom návštev sakrálnych stavieb, zaujímavých kaštieľov a kúrií alebo pútnického miesta Mariánska studnička v Pozbe. Ďaleko od nás to nebudete mať ani do nádherného Arboréta Mlyňany, Slovenskej ústrednej hvezdárne v Hurbanove či Národného žrebčína Topoľčianky.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v samostatnom novopostavenom rekreačnom apartmánovom dome s celkovou kapacitou až pre 27 osôb, ktorý je vďaka svojmu výbornému dispozičnému riešeniu s rozdelením na 5 komfortných apartmánov, veľmi vhodný pre ubytovanie nie len väčších skupín priateľov ale aj jednotlivých párov a rodiniek s deťmi.

V apartmánovom dome je pre Vás pripravených 5 kompletne zariadených apartmánov, v ktorých výbave nechýba televízor so satelitným príjmom, bezplatné WiFi pripojenie na internet, plne vybavená kuchynka vhodná na plnohodnotnú prípravu stravovania ako aj vlastná kúpeľňa s toaletou. K dispozícii je Vám tu jeden menší dvojlôžkový apartmán s prístelkou a štyri 4-lôžkové apartmány s možnosťou dvoch prísteliek.

Súčasťou spoločných priestorov domu je väčšia spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, rádiom a spoločenskými hrami, ktorá slúži na oddych a relax všetkých ubytovaných hostí. Nechýba tu ani spoločná kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou a kúpeľňa s toaletou. K apartmánovému domu patrí taktiež veľký pekne upravený areál s množstvom zelene, zimnou terasou a veľkým altánkom s posedením s možnosťou grilovania. Pre Vaše ratolesti je tu pripravená veľká trampolína na skákanie. Zabaviť sa môžete aj pri hraní stolného tenisu. Celý areál ubytovania je oplotený a je v ňom zároveň zabezpečená možnosť parkovania.