Zubačka len 100 m od apartmánov

Apartmánový dom TatraOlej sa nachádza vo Vysokých Tatrách v známej obci Tatranská Štrba len 100 metrov od zubačky, ktorá Vás vyvezie až na Štrbské Pleso. Okolie Vám ponúka nespočetné krásy Tatier. Spomenieme Popradské Pleso, Rysy, Kriváň, tatranské chaty a osady, či Važeckú a Beliansku jaskyňu. Dovolenku u nás si vychutnajú milovníci turistiky, prechádzok, cykloturistiky, hubári aj lyžiari. Známe ski centrá na Štrbskom Plese, v Tatranskej Lomnici, v Lopušnej doline či v Lúčivnej ponúkajú lyžovačku do neskorej jari. Po celodennej turistike alebo lyžovačke Vám padne vhod relax v termálnej vode či už v AquaCity Poprad alebo vo Vrbove. Za návštevu stoja aj historické mestá ako Levoča, Kežmarok, Spišská Nová Ves a najväčšia atrakcia Spiša - Spišský hrad.

Apartmánový Dom Tatraolej Vám ponúka ubytovanie v 3 komfortne a útulne zariadených apartmánoch. Každý apartmán má jednu dvojlôžkovú a dve trojlôžkové spálne s možnosťou pridania jednej prístelky alebo detskej postieľky na každý apartmán. Apartmány sú navyše vybavené obývacou izbou s pohodlnou sedačkou a televízorom. Nechýba ani kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou, bidetom a ďalšia samostatná toaleta. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie na internet a kompletne zariadená kuchyňa s chladničkou, umývačkou riadu, elektrickou rúrou, sklokeramickou varnou doskou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. Ak sa Vám nebude chcieť variť, dobré jedlo si vychutnáte v okolitých reštauráciách. Dva horné apartmány majú vlastné balkóny a apartmán na prízemí je bezbariérový.

Svoje autá môžete bezpečne parkovať priamo vo dvore ubytovania. V lete je Vám k dispozícii vonkajšie posedenie s možnosťou opekania a grilovania. Príďte k nám s priateľmi alebo rodinkou a zažite dovolenku v Tatrách podľa Vašich predstáv.