Komfortné ubytovanie za výhodné ceny

Apartmánový dom Stela je situovaný v krásnom prostredí Liptova, v pokojnej časti malebnej obce Partizánska Ľupča, vo vzdialenosti len 4 km od vyhľadávaného termálparku GinoParadise Bešeňová. Celý Liptov je nesmierne bohatý na prírodné krásy, historické pamiatky i rôzne atrakcie pre malých i veľkých.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v 4 moderne zariadených apartmánoch s kapacitou 2 pevných lôžok s možnosťou jednej prístelky, ktoré sú súčasťou novovybudovaného apartmánového domu. Samozrejmosťou každého apartmánu je LCD televízor so satelitom, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Všetky apartmány disponujú navyše kompletne vybavenou kuchynkou slúžiacou na prípravu chutných jedál.

Príjemne oddýchnuť a posedieť si môžu všetci hostia taktiež v spoločenskej miestnosti s televízorom, pohodlným posedením a detským kútikom.

V pekne upravenom areáli apartmánového domu je pre ubytovaných hostí k dispozícii veľký altánok s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania na záhradnom krbe. Pre Vaše ratolesti tu máme prichystaný záhradný domček, hojdačku, šmýkačku a detské pieskovisko. Pre spríjemnenie Vašej dovolenky Vám navyše taktiež radi zapožičiame úplne nové bicykle. Parkovanie áut je zabezpečené priamo v areáli apartmánového domu.