Komfortné apartmány priamo pri zjazdovke

Apartmánový dom Skihouse Jasná je umiestnený priamo v centre vynikajúceho lyžiarskeho strediska Jasná, pri údolnej stanici 6-sedačkovej lanovky Lúčky. Ak túžite prežiť Vašu dovolenku uprostred nádhernej prírody Demänovskej doliny v blízkosti všetkých známych atrakcií Liptova v kombinácii so zabezpečeným maximálnym komfortom ubytovania, srdečne Vás k nám pozývame. Blízke okolie apartmánového domu poskytuje našim hosťom bohaté možnosti turistických prechádzok a vysokohorských túr krásnou prírodou Nízkych Tatier. Vychutnávať si môžete rovnako dokonalý relax v bazénoch neďalekého Aquaparku Tatralandia, Gino Paradise Bešeňová, termálneho kúpaliska v Liptovskom Jáne alebo vo viacerých blízkych hotelových wellness centrách.

Našim hosťom ponúkame celoročne komfortné ubytovanie v 3 nadštandardne zariadených apartmánoch, ktoré sú súčasťou novovybudovaného zrubového domu Skihouse Jasná s celkovou kapacitou ubytovania pre 17 osôb. Vďaka výbornému dispozičnému riešeniu je ubytovanie v apartmánovom dome veľmi vhodné pre rodiny s deťmi, jednotlivé páry ale aj pre ubytovanie väčších skupín priateľov. K dispozícii sú Vám tu tieto 3 apartmány:

- Apartmán na prízemí vhodný pre 2 až 4 osoby. Súčasťou apartmánu je dvojlôžková spálňa s manželskou posteľou, spoločenská miestnosť s krbom a LCD televízorom so satelitným príjmom, ktorá je zároveň prepojená s plne zariadenou kuchynkou s jedálenskou časťou. Samozrejmosťou apartmánu je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

- Apartmán na 1. poschodí určený pre 4 až 7 osôb, ktorého spálňová časť je zložená z dvoch dvojlôžkových izieb, v ktorých je zabezpečená možnosť využitia až troch prísteliek. Ani v tomto apartmáne nechýba spoločenská miestnosť s krbom, LCD televízorom so satelitným príjmom a s plne vybavenou kuchyňou s jedálenským posedením. Pre zabezpečenie komfortu hostí je tento apartmán dovybavený dvomi kúpeľňami so sprchovacími kútmi a toaletami ako i menšou terasou s výhľadom priamo na zjazdovku lyžiarskeho strediska Jasná.

- Podkrovný apartmán na 2. poschodí s kapacitou pre 4 až 6 osôb. Apartmán je tvorený dvojlôžkovou izbou s balkónom a druhou dvojlôžkovou izbou s možnosťou dvoch prísteliek na rozkladacom gauči. Samozrejmosťou apartmánu je spoločenská miestnosť s LCD televízorom, kompletne zariadená kuchyňa s posedením, vhodná na prípravu vlastného stravovania, ako i vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a jedna ďalšia samostatná toaleta.

V apartmánovom dome na prízemí sa nachádza lyžiareň s možnosťou úschovy Vašej lyžiarskej výstroje. Vo všetkých priestoroch ubytovania je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Parkovanie je možné priamo pri apartmánovom dome.