Veľká terasa, vonkajší krb, trampolína

Apartmánový dom SANTA je situovaný v príjemnej pokojnej časti obce Podhájska, vo vzdialenosti približne 800 metrov od obľúbeného termálneho kúpaliska Podhájska. V blízkosti ubytovania je Vám k dispozícii taktiež kaviareň s letným kinom, kostol, potraviny či reštaurácia. Okrem príjemných prechádzok okolím si počas celého Vášho pobytu môžete vychutnávať skvelý relax v blízkych termálnych bazénoch kúpaliska, ktorého súčasťou je zároveň Wellness centrum Aquamarin s vnútorným bazénovým a vitálnym svetom, či menšou botanickou záhradou.

Celoročne Vám ponúkame kvalitné ubytovania v našom novozrekonštruovanom Apartmánovom dome SANTA, ktorý disponuje celkovou kapacitou 14 lôžok (vrátane prísteliek). Keďže súčasťou domu sú dve kompletne vybavené apartmány so samostatnými vchodmi, ubytovanie v ňom je vhodné nie len pre jednu väčšiu skupinu hostí ale aj pre dve samostatné skupiny návštevníkov. K dispozícii sú Vám u nás tieto dva apartmány:

- Apartmán s kapacitou pre 4 až 5 osôb, tvorený dvomi 2-lôžkovými spálňami s LCD televízormi, pričom v jednej z nich je možné využiť jednu prístelku. Súčasťou apartmánu je rovnako vlastná kúpeľňa s toaletou ako aj plne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou.

- Apartmán s kapacitou pre 8 až 9 osôb, v ktorom sú pre Vás pripravené dve 4-lôžkové spálne, príjemná spoločenská miestnosť s LCD televízorom a pohodlným posedením na rohovom gauči (s možnosťou využitia jednej prístelky), ktorá je zároveň prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou s barovým pultom a jedálenskou časťou. Samozrejmosťou apartmánu je vlastná kúpeľňa s toaletou.

Všetky izby v oboch apartmánoch sú zariadené moderným a vkusným nábytkom. Vo výbave kuchýň môžete využívať elektrický sporák s keramickou varnou doskou a rúrou, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, hriankovač a toastovač. V priestoroch celého apartmánového domu je zaistená možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia taktiež v záhradnej časti ubytovania s vonkajším posedením, krbom, grilom, ohniskom, detským kútikom a záhradnou hojdačkou. Parkovanie Vašich áut je možné bezplatne priamo v uzavretom dvore apartmánového domu. Tešíme sa na Vás.