Perfektný dom pre partie do 18 osôb

Apartmánový dom RELAX je situovaný v tichej časti obce Oščadnica - Rovné s nádherným výhľadom na pohorie Veľká Rača. Lyžiarske stredisko Snow Paradise Veľká Rača je vzdialené iba 4 km. V obdobiach mimo lyžiarskej sezóny sa ponúka veľa možností pre aktívny oddych a relaxáciu. Novinkou je centrum adrenalínových aktivít Sun Paradise Veľká Rača a možnosť navštíviť neďaleké kúpele Rajecké Teplice Spa Busom priamo z obce.

Hosťom poskytujeme ubytovanie v troch apartmánoch. Prízemie - apartmán C: pre max. 6-8 osôb - 2/3 a 1/2 (obývacia izba). Dve trojposteľové izby (manželské dvojlôžko a 1 samostatné lôžko) s rádiobudíkom, spoločná kúpeľňa s vaňou aj so sprchovacím kútom, WC (mimo kúpeľne), väčšia kuchyňa s rohovou linkou, chladničkou s výparníkom, plyn. sporákom a plyn. rúrou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom, rýchlovarnou konvicou, kompletným vybavením riadmi. V kuchyni sa nachádza aj jedálenský stôl pre 6 osôb. S kuchyňou je prepojená obývacia izba s krbom a rozťahovacou pohodlnou dvojpohovkou. Nachádza sa tu SAT TV, DVD prehrávač, audio, CD, rádio.

1.poschodie - apartmány A a B - sú totožné: 1/4 a 1/2. V 1/4 sa nachádza 1 manželské dvojlôžko (š 160cm) a vysokokvalitná rozkladacia pohovka so zdravotným matracom pre 2 osoby (š 140cm), ďalej FTV, audio, CD, rádio. V 1/2 sa nachádza rovnaká kvalitná rozkladacia pohovka pre 2 osoby (š 140cm), ďalej kuchynský minikútik s menšou chladničkou s výparníkom, elektrickým dvojvaričom, rýchlovarnou konvicou, mikrovlnnou rúrou a kompletným riadom pre 6 osôb, nachádza sa tu aj jedálenský stôl pre 6 osôb.

Všetky základné lôžka (10) aj prístelky (8 event.10) sú vybavené kvalitnými zdravotnými matracmi a antialergickými lôžkovinami. Izby sú zariadené celomasívnym krásnym nábytkom pre zvýšenie komfortu klientov. V každej kuchyni je samozrejmosťou čistiaci prostriedok, hubka, utierky a pod, k dispozícii klientom sú aj uteráky.

Suterén - lyžiareň so samostatným vstupom zvonka s odkladacími priestormi na lyže a ostatné športové potreby s uzamykateľnými skrinkami pre každú ubytovaciu jednotku. Nachádza sa tu aj SAUNA pre 4-5 osôb so sprchou a dvoma odpočinkovými kreslami.

Všetci klienti majú k dispozícii saunu za poplatok, zdarma parkovisko na vlastnom pozemku pred apartmánovým domom, lyžiareň.

V okolí sú výborne značené lesné cesty a chodníky vhodné na pešiu turistiku i cykloturistiku umožňujú výber ľahkých ale aj náročnejších trás, taktiež je možné zabezpečiť prechádzky na koňoch, venovať sa zbieraniu húb a iných lesných plodov.

Poloha apartmánového domu RELAX zaručuje pokojnú a nerušenú dovolenku v nádhernom prostredí Kysúc. Obec Oščadnica pod masívom Veľkej Rače patrí medzi najvýznamnejšie centrá zimnej a letnej turistiky a rekreácie nielen na Kysuciach, ale aj v rámci Slovenska. Tvorí zaujímavý územný celok, v ktorom sa prelínajú prvky pôvodného osídlenia s pomerne zachovalou prírodou. Táto skutočnosť dáva veľký predpoklad využitia územia pre turistické a rekreačné účely. Známe stredisko cestovného ruchu Veľká Rača, a.s. sa vybavením a celkovou dĺžkou lyžiarskych tratí radí medzi najväčšie lyžiarske centrá 1. kategórie na Slovensku.