Pohodlne apartmany v krasnom prostredi

Apartmánový dom Pod Sitnom sa nachádza v pokojnej mestskej časti Banskej Štiavnice - Štefultov, na priestrannom pozemku v blízkosti lesa. Počas pobytu v týchto končinách je možné navštíviť niekoľko fascinujúcich historických miest, opradených mnohými príbehmi z čias banskej činnosti. V blízkosti sú tiež Počúvadlianske, Evičkino, Vindšachtské a Richňavské jazerá, ktoré umelo vznikli v minulosti ako tajchy. O banskej histórii tohto kraja sa dozviete aj v miestnom Slovenskom banskom múzeu či Banskom múzeu v prírode. Počas zimných mesiacov si môžete zalyžovať na svahu neďalekého lyžiarskeho strediska SALAMANDRA Resort.

Apartmánový dom Pod Sitnom ponúka príjemné, nadštandardné ubytovanie v štyroch samostatných moderných apartmánoch. Vedľajšia spoločenská budova umožňuje organizovať spoločenské, či pracovné akcie s využitím modernej techniky.

Priestranný pozemok s možnosťami rekreácie a zábavy je lákadlom nielen pre rodinky s deťmi, ale aj skupiny priateľov a známych, ktoré si môžu dom prenajať v celosti len pre seba.

Celková ubytovacia kapacita je 20 miest v 4 apartmánoch. Na prízemí je jeden 4-lôžkový a jeden 5-lôžkový a na poschodí 4-lôžkový a 7-lôžkový apartmán. Každý z apartmánov je osobitý, pričom dva majú krby.

Apartmán štandardne pozostáva zo samostatnej spálne, sociálneho zázemia (vlastná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom a toaletou) a obývacej izby s kuchynským kútom, ktorý je úplne zariadený pre bežné fungovanie viacčlennej rodiny. Súčasťou každého apartmánu je predsieň s úložnými priestormi alebo samostatný šatník.

Z celkového počtu 20 lôžok je 12 miest zabezpečených na samostatnom lôžku a 8 miest na komfortnej rozťahovacej sedačke. V izbách je umiestnený LCD TV s možnosťou príjmu viac ako 20 českých a slovenských programov. V každom apartmáne je zaistená možnosť pripojenia sa na internet.

V prípade požiadavky klienta vieme umiestniť na izbu detskú postieľku.

Nielen rodinky s deťmi určite ocenia priestrannú záhradu s vonkajším posedením, altánkom s možnosťou prípravy špecialít na grile, prípadne ohnisko na prípravu jedál v kotlíku. V letných mesiacoch je možné využívať vonkajší bazén. V uzavretom areáli je k dispozícii detské ihrisko s pieskoviskom, hojdačkou a malé športové ihrisko s trampolínou.

Spoločenská miestnosť - salónik na poschodí slúži pre všetkých ubytovaných hostí. Nachádza sa tu detský kútik s hračkami, spoločenské hry a knižnica. Celoročne je pre návštevníkov pripravený biliard na odreagovanie a zábavu.

Väčším skupinám hostí sa určite hodí miestnosť vo vedľajšej budove, kde je možné uskutočniť rôzne rodinné podujatia, obchodné rokovania, firemné akcie či prezentácie s možnosťou zapožičania techniky. Tento priestor je vybavený krbom, premietacou technikou, CD/DVD, samostatnou kuchynkou a zázemím.

V zimnom období je pre lyžiarov k dispozícii lyžiareň, kde si môžu odložiť lyžiarske potreby a v lete si bezpečne odložiť napríklad bicykle.

Ani s parkovaním nie je problém, keďže pre návštevníkov je vyhradené parkovanie priamo v uzavretom areáli.

Apartmánový dom Pod Sitnom je fascinujúcim miestom, kde nájdu potechu deti i dospelí. A to buď v samotnom areáli prostredníctvom bohatých možností zábavy a rekreácie, prechádzkami po Banskej Štiavnici alebo návštevou ďalších zaujímavých miest a historických pamiatok v okolí. Príďte k nám aj Vy a presvedčte sa o tom sami! Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí)
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí