U nás sa budete cítiť ako doma!

Pozývame Vás do Apartmánového domu Penzión Eliška, ktorý je situovaný v nádhernom prostredí Štiavnických Baní, len niekoľko minút od viacerých jazier a tájch.

Štiavnické Bane a ich okolie je známe množstvom prírodných vodných plôch, medzi ktoré patrí napr. Evičkino jazero, Vindšachtské jazero, Veľké Richňavské jazero a mnoho ďalších. Zaujímavý je najmä výlet do Banskej Štiavnice, kde môžete vidieť Starý a Nový Zámok, Banské múzeum v prírode, Botanickú záhradu a v jej blízkosti aj Arborétum Kysihýbel. Ak patríte medzi milovníkov prírody, vychutnajte si prechádzky do prírody, cyklistiku, rybolov i hubárčenie. Zimné obdobie patrí lyžiarom a bežkárom - len pár kilometrov od ubytovania si zimné športy užijete v lyžiarskom stredisku Salamandra Ski Resort.

Apartmánový dom je Vám k dispozícii počas celého roka a poskytuje dostatočný priestor celkovo pre 10 osôb v jednom 4-lôžkovom a jednom 6-lôžkovom apartmáne.

V obidvoch apartmánoch sa nachádza zakaždým vlastná obývacia miestnosť s pohodlným gaučovým sedením, televízorom s káblovým príjmom, DVD prehrávačom a rádiom. Atmosféru domova Vám navodí teplo z krbu situovaného v strede tejto miestnosti. Ak budete mať chuť pripraviť si vlastné jedlá, využite kompletné zariadenie v kuchynke s jedálenským posedením.

4-lôžkový apartmán tvoria dve 2-lôžkové spálne s manželskou posteľou, v jednej z nich sa navyše nachádzajú dve detské postele. V 6-lôžkovom apartmáne je situovaná jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a dve 2-lôžkové spálne s oddelenými lôžkami. V prípade záujmu Vám pripravíme aj detskú postieľku. Súčasťou obidvoch apartmánov sú zakaždým dve kúpeľne, jedna so sprchovacím kútom a toaletou, druhá s vaňou a toaletou. V 4-lôžkovom apartmáne navyše využijete práčku a žehličku. V celom dome je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri si môžete posedieť v altánku a detičky sa zatiaľ zabavia na detskom ihrisku. Pre hostí apartmánov veľmi radi pripravíme raňajky i celodennú stravu v Penzióne Eliška s reštauráciou, poskytneme služby recepcie s možnosťou platby kartou, zapožičiame dataprojektor s plátnom, bicykle a pomôcky na rybolov. Vaše bicykle si bezpečne odložíte v priestore na to určenom. Autá si zaparkujete priamo pri ubytovaní, na parkovisku zabezpečenom kamerovým systémom.

Príďte si oddýchnuť do pokojného prostredia Štiavnických vrchov, neďaleko historického mesta Banská Štiavnica a ubytujte sa v Apartmánovom dome Penzión Eliška. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi